Ostatné

Invázia zvierat do vášho interiéru!

Invázia zvierat do vášho interiéru!

Všimnite si milovníkov zvierat, chýba vo vašej výzdobe niečo? Prečo nenechať našich zvieracích priateľov vniknúť do vášho interiéru? Bohatý výtlačky, pop-artové ilustrácie, ozdobné vankúše, hravé doplnky alebo nadmerne funky svetlá: tu je výber pre dekor, ktorý má veľa zábavy.

Vankúš Royal Peacock, € 49 *, ArtpiloTento zamotaný zamatový vankúš v spálni alebo na pohovke v obývacej izbe posilní ozdobu vašej izby mrknutím oka. Ideálne pre príjemný večer na čítanie na pohovke, všetko s originalitou!

Stolová lampa z bieleho králika, € 99 *, prečRozjasnite si interiér pomocou tejto roztomilej bielej králičej stolovej lampy ako všetko. Svoje miesto nájde na zemi pre tlmené svetlo v obývacej izbe alebo bude pôsobiť ako nočné svetlo v spálni. Múdre, že?

© Vita via

Plagáty ilustrácií ilustrácií zvierat, 28 € *, vydania WallPridajte k tejto ilustrácii veľryby trochu dotykového umenia, ktoré poteší milovníkov hudby. Ľahko sa zobrazuje v detskej izbe alebo v obývacej izbe pre mierne neobvyklý dekor.

Cotton door dog, 42,80 € *, Aubry GaspardTento pes z bavlny a ľanu je rovnako roztomilý ako praktický. Diskrétne nájde miesto na výber vo vašej spálni alebo v obývacej izbe, aby čelil akýmkoľvek zimným prievanom. Misia splnená!

© DR

Dekoratívne nosorožce v bielej živici, € 21,80 *, Aubry GaspardTento biely nosorožec je na poličke, nočnom stole medzi dvoma knihami v knižnici alebo na konferenčnom stolíku, dizajnovým doplnkom, ktorý musíte pridať do svojej izby.

© DR

Drevené sošky z rýb, 50,80 € *, AmadeusDoprajte si trochu prímorského vzduchu s touto súpravou troch drevených sochičiek rýb. Kombinovať s nádychom modrej a voily. Počujete zvuk vĺn vo vašej kúpeľni?

© DR

Kuchynské utierky z čiernej mačky, 21,80 € *, Aubry GaspardTáto sada dvoch uterákov z bavlneného čaju potlačených čiernou a bielou mačkou vám prinesie teplý dotyk do vašej šumivej čistej kuchyne: nie sú to mačky kráľmi toalety?

© DR

Taupe hrachová sliepka, 64,80 EUR *, AmadeusV interiéri alebo exteriéri je táto taupe hrachová sliepka dokonalým doplnkom tradičnej prírodnej výzdoby vo vidieckom štýle. Pridajte ďalšie farebnejšie zvieratá, aby ste získali viac kontrastov, ale bez toho, aby ste to preháňali. Nenašli ste svoje šťastie? Tu nájdete všetky naše produkty! img id = "235012" / Ceny zaznamenané na webe dňa 19.03.2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.