Informácie

Priemyselná miestnosť v 6 lekciách

Priemyselná miestnosť v 6 lekciách

Nie je potrebné, aby podkrovie alebo veľké kovové trámy prijali priemyselný dizajn! Našťastie niekedy stačí mať malé prvky prístupné všetkým, aby mohli zadávať kódy, a predovšetkým neváhať oženiť sa so žánrami. Pretože priemyselný štýl predstavuje niekoľko kľúčových pilierov a veľa slobody!

Hra materiálov

Kto hovorí, že priemyselný štýl hovorí, že kov! Železo, leštený hliník, cín ... Samozrejme myslíme na americké skrinky, ktoré sa dajú ľahko transformovať do skríň, garážových políc, ideálnych na usporiadanie kníh a iných ozdobných predmetov, pracovných dosiek, stoličiek, stoličky ... Ale tiež neváhajte pozvať tieto materiály do detailov. Lampy, malé odkladacie boxy alebo dokonca odkladací priestor, je len na vás, aby ste tu a tam vytvorili malé pripomenutia, a to v štýle, ktorý sa prejavuje harmonickým dotykom. A keďže hovoríme o hre s materiálmi ... Nezabudnime na drevo! Či už je svetlo alebo tma, opotrebované v priebehu času alebo čerstvo obrúsené, lakované alebo nie, milujeme ju pre svoje teplo, zmyselnosť dotyku a prirodzenú eleganciu, ktorú prináša.

Perfektný mix: parkety, medená stolica a mäkký vankúš

Priblížte prepravky a palety

Prepravky a palety, to nič nestojí a veľa toho stojí! Nie sú k dispozícii žiadne návody, ktoré by poukazovali na možnosti: z paliet si môžete urobiť posteľ, stolík z regálov, stojan na TV ... Z praktického hľadiska odporúčam brúsenie, triesky, a ak sa rozhodnete pre ich spätnú analýzu, buďte opatrní s klincami je celá kolónia. Debny medzitým vytvárajú okúzľujúce police, praktické skladovanie alebo dokonca kvetináče. Pretože príroda, akoby akoby vzala späť svoje práva na budovu, sa v priemyselnom štýle veľmi ľahko pozýva!

Čelo postele a pružina v paletách

Zábava z látok!

Po dreve a kovu ... Mysli mäkko! Najjednoduchšie sú vankúše. Prírodná farba, bielizeň alebo honosná farba je taká, ako chcete. Dokonca verím, že tlieskame tým, ktorí si dokážu vybrať, takže obaja môžu byť pekní. Ak je k dispozícii malý priestor, kožené kreslo, prečo nie štýl kresla Club, prináša veľmi peknú šikovnú stránku. Dá sa tiež rozhodnúť pre koberec s grafickým štýlom a pohodlný rozmer pre bosé nohy. Nakoniec, bez ohľadu na štýl dekorácie zvolený vo vašej izbe, nezabudnite, že posteľná bielizeň výrazne ovplyvňuje konečný výsledok. Krásne a kvalitné listy môžu byť v noci také mäkké, ako sú pekné počas dňa. Doprajte si!

Posteľ, základný dekoratívny prvok v miestnosti!

Steny, toto báječné médium výrazu

Priemyselný štýl je do značnej miery založený na vizuálnom efekte opotrebenia a nemali by ste váhať hrať na stenách: s farbami trochu minulosti, vyplavenými alebo dokonca poškodenými (niektoré idú tak ďaleko, že čiastočne roztrhnú starý gobelín) !), vaše steny nastavili rám a okamžite vytvorili atmosféru. Tehlové steny alebo tapety, ktoré ich napodobňujú, tiež fungujú veľmi dobre, ale keďže je vizuálne veľmi prítomná, je lepšie zamerať sa na jednu stenu miestnosti.

Tehlová stena pre veľmi vyznačený priemyselný štýl

Konštrukčné osvetlenie

Ak je lampa absolútne krásnym objektom, priemyselný štýl je určite jedným z tých, ktoré ho zväčšujú najviac. Či už ide o stolové, voľne stojace alebo pozastavené spojenectvo s drevom a kovmi, nájde stovky spôsobov, ako sa tomuto objektu prispôsobiť. Vývoj LED žiaroviek, ktoré dnes ponúkajú teplé svetlo, podporuje viac zdrojov svetla. Pretože keď máte radi, nepočítate sa a ak počítate (na účtoch za elektrinu!), LED žiarovky sú skutočne dobrí priatelia.

Ozdobné trio: čierna, svetlá, kov

Lakovací nábytok v čiernej farbe

Mnohé dekorácie ukazujú, že nám stále pripomínajú: zmena farby kusu nábytku a jeho prispôsobenie novým úchytkám je rovnako veľkolepé, ako keby ste ho zmenili. Z tohto hľadiska je maľovanie nábytku v čiernej farbe skutočnou premenou: klasická komoda z borovicového dreva získava eleganciu, jej tradičné línie sa stávajú modernými s ťahom štetca a výsledok je nepoznateľný. Bez zabudnutia na potešenie z vytvorenia jedinečného kusu!

Rekuperácia, elegantná a lacná prísada!

Pre priemyselnú dekoráciu je potrebná kombinácia štýlov. Ten starý, ktorý sa nachádza na dovolenkovom blešom trhu, susedí s niekoľkými novými kúskami a odklonené predmety sú tiež súčasťou trikov, ktoré vytvárajú priemyselnú dekoráciu: hrdzavé čajové škatule s babičkou sa stávajú kvetináčmi (alebo ceruzkami), olejová lampa sa zmení na základňu stolovej lampy, starý kmeň slúži ako nočný stolík bez zabudnutia na tradičnú cievku elektrických káblov, zjavne používaných ako stôl. Presmerujte, recyklujte, prispôsobujte, toto sú kľúčové slovesá pre jedinečnú priemyselnú výzdobu, podľa vášho vkusu a vášho imidžu.

Predaj garáží a blšie trhy: zlatá baňa!