Užitočný

Dekoratívny výber pre čiernobielu obývaciu izbu, ktorá hádže

Dekoratívny výber pre čiernobielu obývaciu izbu, ktorá hádže

Čierna, biela, správne doplnky a trochu líca, nezaberie viac grafickej dekorácie, ktorá zabuchne. Čiernobiela farba dodáva miestnosti kontrast a úľavu, takže obývacia izba dodáva tón a štýl. Dáme vám všetky tipy na dekoráciu do obývacej izby, ktorá hádže!

Tmavá pohovkaNikto vám nebráni vybrať si bielu pohovku, ak uprednostňujete. V ušľachtilej čiernej alebo antracitovej farbe, ktorá má zmäknúť, zostane pohovka stredobodom čiernej a bielej obývačky, ktorá sa im ukladá. Ponúka dokonalý kontrast na priehľadných stenách, vznešených prikrývkach alebo vankúšoch a mimochodom, je omnoho ľahšie robiť ako biela pohovka.

Vzorované vankúšeAk chcete dokončiť pléd a koberec, nie je to otázka zapping vankúše! Výzdoba? Ak je pohovka biela, vyberáme dominantnú čiernu; ak je čierna, pre dominantnú bielu. Vo všetkých prípadoch hráme mix a zápas miešaním dlaždíc, pruhov, puntíkov, diamantov a ďalších krokvín, správ alebo dokonca portrétov, aby sme obozretne prekonali závažnosť čiernej a bielej výzdoby v obývacej izbe.

Umelecké plagátyČierny rám na bielej stene, krásny čiernobiely plagát a obývacia izba vyzerá ako galéria. Netreba dodávať, že ak sú steny tmavé, uprednostňujeme biele rámy ... A čo sa týka vankúšov, odvažujeme sa kombinovať zhromažďovaním rámov rôznych veľkostí, s fotografiami, kresbami, úvodzovkami atď. Farebná téma umožňuje veľa šialenstva na grafickej strane, bolo by nesprávne pripraviť vás!

Designová stojací lampaDizajnová stojací lampa je svojou veľkou veľkosťou a nadzemným vedením malým doplnkom, ktorý udáva tón obývacej izby. Vyberáme to skôr elegantné, ale veľké a elegantné, s kovovou nohou pre priemyselný dotyk, drevené pre útulný efekt. Umiestnený vedľa pohovky, rozžiari miestnosť a aperitívy s priateľmi, vystupuje na stenách ako socha a premieňa každú obývačku na čiernu a bielu!

Geometrický koberecNenašli sme viac ako elegantný koberec. Do čiernej a bielej obývačky, ktorá ju zahodí bez príliš vysokých výdavkov, kladieme všetko na jej grafický a kontrastný vzor, ​​v kľukatých pruhoch, pruhoch, rybej kosti ... bez zabudnutia na čierny a biely koberec Berber, hviezdy trendu a ideálne pre bohémska čierna a biela obývacia izba.

Dvojfarebné poufsČiernobiele, áno, ale útulné? Ideme na beanbags, ozdobné predmety, ktoré evokujú pohodlie a kokónovanie. Vyberáme ich, ak je to možné, dvojfarebné a ešte lepšie háčkované alebo iné pokrývky. A sprevádzame ich dizajnérskymi kreslami alebo kreslami pre úspešný kontrast!

Kovové policeČierne kovové police vztýčené na bielom alebo svetlom pozadí prerušujú steny bez preťaženia. A ich polomoderný, polopriemyselný vzhľad je trendový, ľahko sa mieša a umiestňuje ... Nehovoriac o tom, že v čiernej a bielej obývačke sú veľmi praktické na ukladanie kníh a drobností, zelených rastlín a sviečok, rámov alebo DVD!

Grafický plédHádzať z kocky, tu je dekoratívny tip, ktorý pracuje zakaždým, aby dal štýl obývacej izby. Prúžkovaný pre grafický efekt, puntík pre hravú stránku, etnický pre bohémsky aspekt alebo dokonca honič pre elegantný ... Vzorky s veselou kombináciou so vzormi vankúšov alebo kobercov prekrútime čiernobiele !