Tipy

Maľovacia skrinka: všetko v jednom, aby ste zmenili svoj dekor!

Maľovacia skrinka: všetko v jednom, aby ste zmenili svoj dekor!

Pred niekoľkými týždňami ste sa zamilovali do starej drevenej blší trhovej skrinky. Maliarske práce a bude to perfektné v obývacej izbe. Áno, ale je to tu: ktorá farba na drevo? Aký odtieň? A v kefke, ploché alebo na doplnenie? Nasmerujte obchod s potravinami. Nedeľa začatie práce. Katastrofa, zabudli ste na plachtu! Nehovoriac o odtieni, ktorý vôbec nezodpovedá farbe na kvetináči ...

Aby sme tieto riziká ukončili, našli sme krabicu pripravenú na použitie, ktorá obsahuje všetko potrebné na prácu: farby, kefy, doplnky a dokonca aj radu! Na začiatku Box Déco Couleurs sa dvaja spolupracovníci špecializovali takmer 20 rokov na maľovanie pre profesionálov i jednotlivcov: Olivier Delouye a Berangere Chaussat spoločnosti Normandie Couleurs. Farby v súpravách sú výtvory s vodou, obzvlášť kvalitatívne a skutočne zakalené.

Pretože nie sme všetci remeselníci, ktorí sa navzájom ignorujú, projekty vyvinuté v súpravách by mali byť jednoduché, dostupné a didaktické. Stránka ponúka skutočné fotografie krok za krokom. Color Deco Box má tiež vzorkovnice farieb s presným odtieňom farieb: môžete testovať, kde chcete a kedy chcete počas dňa, bez toho, aby ste museli používať skúšobnú farbu.

Či už chcete prefarbiť záhradný nábytok, prispôsobiť radiátor alebo dokonca vytvoriť stenu v magnetoch: je to dobrý nápad baviť sa sám alebo so svojou rodinou na víkend, bez bolesti hlavy a so všetkými potrebné vybavenie, keď sa vám bude páčiť!

Ak chcete objaviť Color Deco Box, prejdite na veľtrh Creative Leisure a DIY „Créativa“ v Rouene od 22. do 25. septembra a na veľtrh „Creations & Know-How“ v Paríži od 15. do 19. novembra. kontakt: Farebné dekoratívne rámčeky od Normandie Couleurs, Rue Jean-Marie Jacquard, ZI Grand Campagne Nord, 76330 Notre-Dame-de-Gravenchon Telefón: 02 32 84 02 10 E-mailová adresa: [email protected] Stránky: www.boxdecocouleurs.com / normandie -couleurs.fr

Video: ASMR. SK. - Maľovanie obrazu (Septembra 2020).