Komentáre

Umenie poklepaním do každého kúta kúpeľne

Umenie poklepaním do každého kúta kúpeľne

Využitie zmenšeného povrchu nie je ľahké! To platí o to viac v prípade malej kúpeľne, v ktorej je potrebné optimalizovať skladovacie priestory. Využitie každého dostupného rohu je vynikajúci! Uviedli sme tipy, ktoré vám pomôžu pri riešení tejto výzvy.

V malej kúpeľni uprednostňujte multifunkčné prvky!

Ak chcete využiť každý roh a stiesnená kúpeľňa, každému prvku musíte priradiť funkciu ukladania. Napríklad zrkadlo nad umývadlom by vás nemalo len pochváliť za vašu krásu! Mal by sa tiež otvoriť a ponúknuť vám chytrý a praktický úložný priestor. Podobne sú niektoré vane vybavené vstavanými zásuvkami, v ktorých sú umiestnené vaše uteráky a iné župany. Pamätajte na toto zlaté pravidlo: multifunkčné prvky ovládajú umenieoptimalizovať priestor !

Integrovať odkladací priestor na kolieskach do zástery vane? Clever!

Používajte každý roh pod zaveseným nábytkom!

Ak je to možné, skrinka určená na umiestnenie umývadla vášho drezu by mala byť pozastavená. Priestor ponechaný pod týmto prvkom bude užitočne využitý na skladovanie úložných boxov s vhodnými rozmermi. Získate cenné štvorcové centimetre! Pochopíte, že využijete najmenší roh malej kúpeľne, aby ste preukázali malú neplechu a veľa fantázie ...

Na uloženie príslušenstva použite priestor pod kúpeľňovým nábytkom.

Keď sa steny malej kúpeľne podieľajú na skladovaní!

V kúpeľni, kde chýba priestor, je nevyhnutné mať vertikálny dizajn priestoru. Každá stena musí byť považovaná za úložnú plochu! Namiesto radiátora sa napríklad rozhodnite pre sušič uterákov, ktorého tyče sa budú používať na zavesenie uterákov. Rovnako pripevnite priehľadné police z plexiskla. Ľahké a vzdušné ponúkajú skutočný úložný priestor bez vytvárania obmedzujúceho efektu. Inteligentné miesto na ich umiestnenie môže byť nad dverami: ideálne na skladovanie materiálu, ktorý často nepoužívate, bez toho, aby vás každý deň zapchával. Od podlahy po strop budete môcť používať každý roh svojej malej kúpeľne!

V kúpeľni nájdete úložný stĺp na uteráky.