Užitočný

Vytvorte si na záhrade roh na kukuricu

Vytvorte si na záhrade roh na kukuricu

Leto, slnko a horúce dni na slnenie a relaxáciu sú konečne tu! Ideálna príležitosť na prehodnotenie vonkajšieho priestoru. Prečo si nevytvoriť kokonový kútik, aby ste si užili chvíľku odpočinku sami alebo s rodinou? Útulný kútik práve pre vás, kde je čas nehybný a kam prichádzate lenochať, čítať, meditovať, zdriemnuť ... Objavte naše tipy na vytvorenie zámotkového rohu vo vašej záhrade bez toho, aby ste rozbili banku.

Ak chcete vytvoriť svoj kokónovací kút, vyberte si pokojné a izolované miesto vo svojom vonkajšom priestore

Kto hovorí, že kónický kútik hovorí pokojný priestor. Najprv vyberte najlepšie umiestnenie vo vašej záhrade alebo na balkóne, aby ste boli čo najďalej od hluku a zvedavých očí. Ak je váš priestor príliš malý a ukázalo sa, že je komplikovaný, označte napríklad oblasť kokonovania vysokými rastlinami alebo palicami. Dávajte pozor, aby ste sa príliš nezamkli! Zohľadnite napríklad slnečné žiarenie vo vašej oblasti kokonovania, aby ste si slnko mohli užívať až do konca dňa.

Posteľ s nebesami alebo zavesené kreslo sú ideálne na odlúčenie!

Pre malé rozpočty si predstavte domáce predstavenie

Ak chcete, aby sa tento vonkajší priestor stal skutočným rajom mieru vo vašom obraze, dajte svojej fantázii voľnú ruku! Ak máte dušu pre domácich majstrov, vymýšľajte o domácom predstavovaní, tento nový trend spočíva v obnove starého nábytku alebo materiálov, ich vylepšovaní a presmerovaní. Starý jedálenský stôl sa tak môže stať pekným konferenčným stolíkom, komoda, zeleninový skleník atď. Všetky možnosti sú možné! Domáce hospodárstvo je nielen hospodárne, ale aj veľmi ekologické. Máte iba dobré dôvody, aby ste mohli začať! Existujú tiež úžasné recepty na výrobu vlastných sviečok, ktoré vás budú stáť oveľa menej.

Vyskúšajte DIY pre svoju vonkajšiu dekoráciu. Budete sa tu cítiť lepšie!

Vylepšite dekoráciu pomocou útulných prvkov

Pre skutočný kónónový kútik v záhrade si vyberte pohodlné sedadlá, akumulujte vankúše rôznych veľkostí a staré nezhodné koberce, ktoré dodajú príjemnú atmosféru. Nezabudnite na svetlá, ktoré vám v noci umožnia vytvoriť príjemnú atmosféru: pozlátková liehovina, držiaky na sviečky, svietidlá ... výber je nekonečný! Môžete tiež dokončiť svoj kokónovací kút a ozdobiť ho makramé, kvetinovými krabicami, keramikou ... v skratke pochopíte: nechajte svoje túžby hovoriť a vytvorte si ideálny kokónovací kútik!

Ak chcete vytvoriť pohodlný a intímny roh, nič podobné hromadeniu vankúšov!