Komentáre

Útulný kokón: dekoratívny výber pre romantickú spálňu

Útulný kokón: dekoratívny výber pre romantickú spálňu

Chcete v izbe útulnú a romantickú atmosféru? Mäkké vankúše, mäkké kreslo, ľahké závesné svetlá z peria, ozdobné doplnky ... Toto je ideálny výber pre váš útulný malý kokón.

Veľa 6 šampanských šampanských, 17,91 € *, Secret de GourmetČi už máte niečo na oslavu alebo na krásny romantický večer, táto šarža šampanských flaut je ideálna na toast pre dvoch pred vašim obľúbeným filmom. Zdravie!

© DR

Vedro na víno alebo šampanské, 44,90 € *, LaguioleČo by bolo dobré šampanské bez jeho vedra na ľad? Tento elegantný vedro z nehrdzavejúcej ocele bude perfektné na udržanie chladnej fľaše počas vášho romantického večera.

© DR

Šedý kožušinový vankúš, € 15 *, IfilhomeTento mäkký imitačný kožušinový vankúš vám prinesie útulný a romantický nádych do vašej spálne ... že ho so sebou prinesiete do obývacej izby na televízny večer, ako sa nám páči!

© DR

Romantická komoda v sivom dreve, 389 € *, PierimportTento pekne sivý drevený komoda vám umožní starostlivo uložiť oblečenie a zároveň do vašej izby priniesť romantickú atmosféru. Všetko, čo chýba, je kytica kvetov a voily.

© DR

Ľahké perie svetlo, 99,90 € *, VitaTento ľahký prívesok je vyrobený z pravého husacieho peria umiestneného na papierovej a oceľovej konštrukcii. To vám umožní rozptýliť tlmené svetlo v miestnosti, ideálne pre romantickú atmosféru.

© DR

Sada 3 ozdôb z peria, 99,90 € *, JolipaDodajte mäkkosť svojej miestnosti výberom minimalistickej výzdoby steny. Tieto jemné perie urobí trik pre uvoľnenú atmosféru.

© DR

Posteľná prikrývka, 81,52 € *, HomemaisonPo náročnom dni sa ponorte do jemného kúpeľa s týmto obliečkovým poťahom z prírodných vlákien. Nemožno odolať jeho čiernym zúbkovaným detailom zošitým na tenký prúžok ružového saténu.

Toad kreslo s šedým polstrovaným operadlom, € 89,95 *, PierimportChýba vám niečo, čo by dotiahlo vašu romantickú spálňu? Spojte podnikanie s radosťou s týmto atraktívnym mäkkým čalúnená stoličkou s prízvukom v šedej zamatovej farbe. Potvrdzujeme! Nenašli ste svoje šťastie? Týmto spôsobom objavíte všetky naše spálne! img id = "235699" / Ceny zaznamenané na webe dňa 16.1.2018, môžu sa meniť na základe komerčných ponúk.