Informácie

Perfektná sada na piknik

Perfektná sada na piknik

Slnečné dni sa usadili, túžba po pikniku je silnejšia ako kedykoľvek predtým! Na okraji vody, v záhrade alebo uprostred prírody musíte staviť na základné veci a správne doplnky, aby bol váš piknik elegantný a veľmi úspešný. Toto je perfektná súprava v štyroch základných bodoch!

Pekný kôš na piknik

Počasie je dobré, všetky svetlá sú zelené na usporiadanie pikniku s priateľmi alebo rodinou. Potrebujete tkaný prútený kôš, staromódny, na ukladanie obedov a jedál. Vyberte si praktický model, v ktorom všetko vyhovuje, aby ste zabránili množeniu prepravovaných kontajnerov. Poskytnite vak alebo držiak na fľašu, chladný izolovaný chladič, aby tekutiny a niektoré výrobky zostali v chlade. Nakoniec termosky, ktoré udržiavajú kávu v teple alebo naopak studený ľadový čaj.

Prútený kôš je tak klasický, ako je nevyhnutný, pre všetky pikniky!

Riad ako estetický ako praktický pre piknik

Kto hovorí, že je piknik, hovorí, že jedlá sú na jedno použitie. Najmä ak ste fanúšikom vonkajších obedov a chcete sa o ne postarať. Nie je pochýb o tom, že by ste si vzali službu svojej starej mamy, radšej pomyslite na melamínové riady, ktoré majú tú výhodu, že sú ľahké a odolné, okrem vytvárania farieb. Alebo dokonca akrylové platne a poháre, ktoré majú rovnaké výhody. Na príborovej strane, s výnimkou oceľovej súpravy, s vidlicami a nožmi, ktoré sa dajú zasunúť, zaistite nôž, ktorý dobre rezne, typu Opinel so zatiahnuteľnou čepeľou a limonádu, slávny model vývrtky s otváračom na fľaše, ktorý obsahuje dva náležitosti, ktoré bývajú zabudnuté.

Skvelý melamínový riad pre kráľov na pikniku.

Obrus ​​a obrúsky na osvieženie letného občerstvenia

Na obedy na tráve a dokonca ani v piesku nikdy neodídete bez a obrus , Pre atmosféru krajiny sa rozhodnite pre ginghamové dlaždice, pruhy alebo etnické vzory. Uprednostňujte poťahovaný obrus, utierku alebo tkanú rohož, aby ste ich mohli ľahko prať. Pre chvíle odpočinku si pre zdriemnutie pridajte pléd alebo dve, alebo dokonca mäkké rohože. Na strane uteráka sa rozhodnite pre kotúč odnímateľných a umývateľných uterákov, ktoré neodletia pri prvom vetra.

Pekný obrus položený na tráve a my sme vonku ako doma!

Dekoratívne doplnky pre pohodlný piknik

Bez toho, aby spadol na celý stôl a stoličku, môže byť piknik pohodlný s niekoľkými praktickými doplnkami šetriacimi priestor. Skladací zásobník bude perfektný ako vrchol. Možno budete môcť umiestniť taniere na zdieľanie a okuliare. Na druhú stranu, pre pohodlie hostí, neignorujte vankúše , budú veľmi užitočné aj v čase zdriemnutia! Na sedenie môžu slúžiť buď klasické vankúše s integrovanou rukoväťou, alebo mierne hrubšie podlahové vankúše, najmä ak je podlaha tvrdá. Nezabudnite na slnečník, ak si nie ste istí, že nájdete v tieni roh, umožní vám to umiestniť ho ďalej od chladiča a termálneho slnka, alebo zakryť jedného alebo dvoch hostí bez klobúka.

Na útulný piknik pozývame vankúše!