Informácie

25 myšlienok dostanete, keď prvýkrát vstúpite do niekoho domu

25 myšlienok dostanete, keď prvýkrát vstúpite do niekoho domu

Všetko, čo ste sa nikdy neodvážili povedať nahlas, ale stále si myslíte, že veľmi, veľmi silne, keď vstúpite do niekoho domu prvýkrát. Zmes žiarlivosti, úsudku a niekedy (často) zlej viery: viete, že tieto myšlienky nie sú všetky veľmi pekné a väčšinou sú našťastie obmedzené vo vašom mozgu. Dnes sme sa rozhodli tieto myšlienky uvoľniť, pretože musíte vedieť, ako sa smiať sebe a uvedomiť si, že sme všetci rovnakí. 1 - Ak si musím vyzliecť topánky, mám ponožky, ktoré sa dajú predstaviť? Predtým, ako sa prekročí hranica cudzinca, vždy sa objaví vnútorná otázka, keď by sme sa mali skôr pýtať, či máme čo do činenia s psychopatom? 2 - Koľko palcov je tento televízor? Niekedy sa pýtame, ako sa im podarilo dostať televízor do miestnosti. 3 - Kde je televízor? Predtým, ako by si sa mal pýtať, či ide o psychopat skôr než o zameranie sa na ponožky. 4 - Je to skvelé! Keď hovoríme, že veľkosť nie je dôležitá, nikdy to neznamená štvorcové metre domu. Nikdy. 5 - Je to malé! Našťastie vždy nájdeme vo väčších domoch menšiu izbu ako u nás, aj keď ide o toaletu. 6 - Musia mať upratovačku, je tu príliš čistá. Rovnakým spôsobom, ako sme naštvaní, keď nás sused informuje, že jej syn je prvý v triede, zatiaľ čo náš uprednostňuje, aby bol prvý v znalostiach Pokémonov, vždy máme nervovú tiku, keď si všimneme, že okná našich hostiteľov majú tento týždeň bolo určite vyčistené.

© Gerflor Mal by som povedať, že modrá ma robí morskou? 7 - Stratili metlu alebo čo? Keď si už vieme predstaviť, že máme najhoršie ubytovanie na svete, sme vždy prekvapení, keď niekto zistí, že niekto môže robiť horšie ako my. Namiesto toho, aby sme sa dotkli tejto blízkosti poruchy, sme šokovaní toľkými nedbanlivosťou (bez milosti). 8 - Tento pohľad na šialenstvo! Je to jedna z mála myšlienok, ktorá sa vo všeobecnosti skončí, pretože už dlho nemôžeme hovoriť. 9 - Zabil by som mať rovnaké rybie kosti. Niekedy je to len detail, ako sú rybie kosti, ale je to detail, ktorý zabíja. 10 - Na tejto pohovke sú zvieracie chlpy, nevyhnutne ich budem mať na sebe. Keď mám doma mačku, viem veľmi dobre, že toto je prvá myšlienka, ktorá prechádza mojimi hosťami bez domácich miláčikov, keď sedí na mojej pohovke. Nie je potrebné to poprieť. 11 - Bol som si istý, že majú hlavu, aby mali tento druh lampy. Mať hlavu s takýmto svetlometom neznamená nič iné okrem toho, že si skutočne neuvedomujete svojich hostiteľov, ale potom naozaj, naozaj nie. 12 - Vyzerá to ako Instagram (alebo Pinterest). Je s nimi tak pekné, že by sa človek takmer prišiel priať po rozvode, aby si mohol kúpiť dom. 13 - Čo je to toaletná vôňa? Pre začiatočníkov je toaletná vôňa už vážnym nedostatkom chuti, ale pokiaľ ide o zelené jablko - islandský les - tvarohovú vôňu, je to desivé. 14 - Chcem tu bývať! Keď príde táto myšlienka, môžete spochybniť všetko, čo celý váš život (prečo oni a nie ja?) Ale našťastie stretnutie s kaderníkom umožňuje na to zabudnúť. 15 - Táto stolička mi bolí chrbát. Pretože sme dobre vychovaný, nehovoríme nič o nepohodlnom kresle alebo pohovke, ale pamätáme si to len vtedy, keď ideme von, aj keď náš hostiteľ priznal, že je mimozemšťan. 16 - sakra, nemôžem čítať názvy kníh v knižnici. Na princípe „Povedzte mi, čo čítate, a poviem vám, kto ste“ sa mnohí z nás snažia objaviť tituly kníh prítomných v osobe, aby sa pokúsili uhádnuť ich citlivosť a či to bude držať intelektuálne povedané. 17 - V tejto obývačke nie sú knihy? Existujú dve riešenia. Osoba nemá vo svojej obývacej izbe knihy, pretože má miestnosť venovanú čítaniu. V takom prípade môžete požiadať, aby sa oženila okamžite. Ani táto osoba nemá vôbec žiadne knihy. Utiecť! 18 - Táto rastlina žije posledné hodiny. Najviac empatickí z nás určite budú mať ťažkosti nekomentovať túto nepomáhanie ohrozených rastlín, ale nikto sa nechce volať vrahom, dokonca ani rastlinami.

© Cecilia Tommasini Aspoň tento je odolný 19 - Neviem, či ich inšpirovali otrhaná šik alebo pomalý škandinávsky jazyk. Toto je typický príklad zlej viery, pretože v zásade, ak sa pokúsime nájsť štýl výzdoby, je to preto, že existuje. Nie je potrebné ju znižovať pomocou pokusu dostať ju do škatule. 20 - Rád by som navštívil podlahu. Na svete nie je nič viac frustrujúce ako niekto, kto vás pozve domov prvýkrát a neponúka sa na návštevu podlahy. Nie, aj keď vyzerám tvrdo, nie je mi to frustrujúce. 21 - Túto kocku som už videl v Sylvie / Sophie / Stéphanie's. Blúzu môže nosiť iba jedna osoba v skupine. To isté platí pre prikrývky (rovnako ako dávkovač mydla alebo váza). 22 - Nie, ale halucinát, všetko pochádza z Ikea! Berúc do úvahy, že celý život po štúdiách si zaslúži trochu viac investovať do svojho nábytku, nemožno sa zamyslieť nad tým, že dekorácia nemôže pochádzať výlučne od dodávateľa lacného nábytku (hoci niektorí ho úspešne spravujú). 23 - Nie, ale halucinát, nič z Ikea nepochádza! A naopak, ten, kto podľa všetkého strávil stovky hodín v obchode s luxusným dizajnom a ktorý nezachoval jediný kus hromadnej spotreby, je nevyhnutne bezcitná a bezduchá bytosť. !). 24 - Moji starí rodičia majú rovnaký koberec Aj keď vaši rodičia majú na dekoráciu ostrú citlivosť, vyhýbame sa takýmto anekdotám, ktoré vo všeobecnosti skončia tým, že do konverzácie privedú slovo syrový (čo pre vašich rodičov nie je milé). 25 - Prečo táto farba? Prečo? O chutách a farbách sa nehovorí, je to dôvod, pre ktorý ste sa zdržali komentovania farby stien, čo vám môže spôsobiť nevoľnosť.