Tipy

Náležitosti môjho prvého bytu

Náležitosti môjho prvého bytu

Rozkladacia pohovkaNevyhnutné a praktické, prestaviteľná pohovka vám umožní prijímať svojich priateľov správne alebo jednoducho pohodlne spať, ak žijete v štúdiu.

Nadčasová pohovka so škandinávskym dizajnom so šedou tkaninou je ideálnou pohovkou pre váš prvý byt. Naozaj sa bude môcť ľahko prispôsobiť výzdobe, najmä ak sa rozhodnete ju pravidelne meniť. Ak chcete, aby bolo pohodlné a príjemné, pridajte pléd a pár vankúšov.

Pekný konferenčný stolíkV malej obývacej izbe konferenčný stolík je multifunkčný. Slúži tak ako jedálenský stôl, priateľské miesto na zdieľanie kávy s priateľmi alebo dokonca ako podpora pri inštalácii dekorácie, časopisov atď.

Vyberte si konferenčný stolík z ľahkého dreva alebo čierneho drôtu. Sú to nadčasové modely, ktoré sú vhodné ako pre škandinávsky, tak pre priemyselný interiér.

Niektoré konferenčné stolíky ponúkajú aj úložné priestory, ako sú zásuvky alebo koše. Ak bývate v štúdiu, získate ďalšie úložisko, ktoré nie je zanedbateľné, ak bývate v malom priestore.

ObrazovkaV ateliéri je často potrebné na rozdelenie priestorov použiť triky. Môžete tak vytvoriť skôr intímnu časť spálne. Po oddelení sú príjemnejšie na život.

Ideálne? Vymeniteľný oddiel podobný obrazovke, ktoré sa majú konať v niekoľkých etapách. Vďaka rustikálnemu drevu prinesie obrazovka trochu kúzlu modernému interiéru. Vyberte si drevený alebo ľahký textilný model, aby ste nezatmavili miestnosť. Takto vytvorené priestory sa vám nebudú zdať úzke.

Vysoký stôlV štúdiu alebo malom byte nie je vždy priestor na skutočný priestor na obed alebo večeru. Ak chcete šetriť miesto, uprednostnite výškový priestor ako pult alebo vysoký stôl

Nainštalujte si jedálenský kút a vytvorte oddelenie medzi kuchyňou a zvyškom miestnosti. Barové stoličky alebo stoličky vám umožňujú mať pohodlné sedadlo vo výškach, ktoré nezaberajú príliš veľa miesta vo vašom byte.

Niektoré vysoké stoly sú optimalizované pre malé priestory a umožňujú sedadlá ľahko uložiť pod, takže mimo jedla nezaberajú príliš veľa miesta.

Posteľ s úložným priestoromJedná sa o tip šetriaci priestor, ktorý môže optimalizovať malú miestnosť. Vyberte posteľ s úložným priestorom na uloženie posteľnej bielizne, obuvi, oblečenia atď. Existuje niekoľko systémov:

  • s posuvnými zásuvkami: to si stále vyžaduje dostatok priestoru okolo postele, aby bolo možné vytiahnuť zásuvky a získať prístup k ich obsahu.
  • spôsob postele s hrudníkom: Ideálne pre malý priestor, posteľ kufra ponúka veľkú úložnú kapacitu. Celý priestor pod pružinou v boxe a matrac môžu pojať predmety a posteľnú bielizeň na uloženie.
  • s čelom postele s integrovaným úložným priestorom: Ak nemáte v izbe miesto na nočný stolík, čelo postele s integrovaným úložným priestorom vám umožní ukladať niektoré položky, ako sú knihy, šperky, okuliare atď.

Malá kancelárska oblasťV študentskom byte alebo v štúdiu niekedy potrebujete priestor na prácu alebo inštaláciu notebooku. Existuje niekoľko tipov pohodlné a praktické kancelárske priestory v malom priestore

Namiesto skutočného stola, často objemného, ​​dávate prednosť konzole alebo kutilskému stolu vytvorenému s podstavcami a strednou doskou. Nainštalujte niekoľko stenových políc nad stôl, aby ste vytvorili úložné priestory. Môžete nainštalovať kancelárske potreby, malé úložné priestory, ale tiež zariadenia na ozdobenie celku.

Vyberte si dizajnérsku stoličku, ktorú môžete použiť kdekoľvek, keď ste mimo svojho pracovného stola. Nakoniec je dôležité osvetlenie. Vyberte si značkovú stolnú lampu, ktorá dostatočne svieti, aby ste mohli pracovať v dobrých podmienkach.