Komentáre

Vyberte si markízu alebo markízu pre záznam, ktorý vyvolá!

Vyberte si markízu alebo markízu pre záznam, ktorý vyvolá!

Baldachýny a markízy vás chránia pred počasím a skrášľujú dvere. Aby ste si ich mohli dobre vybrať, musíte zohľadniť estetické aj funkčné kritériá. Ako prispôsobiť štýl markízy štýlu vašej fasády? Aký rozpočet by sme mali mať? Naši odborníci vám odpovedia ...

Pre klasický vstup: markízy a markízy z tepaného železa

kované markízy a markízy dá vášmu vstupu majestátny charakter. Najčastejšie sú zdobené zvitkami alebo kvetinovými vzormi, ktoré elegantne kontrastujú s rovným povrchom fasády. Veľké obchodné značky ponúkajú základné modely za ceny pod 100 EUR. Samozrejme, budete musieť zaplatiť viac, ak sa rozhodnete pre model na mieru vyrobený profesionálnym kováčom. Ako vždy, personalizácia je spoplatnená!

Kované markízy kombinujú šarm a eleganciu.

Pre moderný a prepracovaný vchod: markízy a markízy bez rámu

Ak chcete dať svojim dverám jednoznačne moderný štýl, vyberte si ochranný kryt alebo markízu bez rámu. Modely vyrobené z jednoduchého zaveseného skleneného taniera obratne hrajú priehľadnú kartu! Ľahké a vzdušné nepriťahujú pozornosť a rešpektujú celkovú harmóniu fasády. Pochopíte, že markízy a markízy bez rámu uprednostňujú triezvosť a diskrétnosť: takáto predpojatosť sa často vypláca vo dekorácii!

Markíza bez rámu a priehľadná, aby vás chránila podľa vlastného uváženia!

Pre rustikálny štýl: markízy a markízy

Ak má váš dom kachľovú strechu, môžete ich použiť zakryte vrchlík alebo markízu , To vytvára jemnú pripomienku tónu, ktorý posilňuje estetickú súdržnosť vašej fasády. Tradičné provensálske masy sú často zdobené baldachýnami a markízami v kanáloch, pozdĺž ktorých pretekajú lezecké vinice. Na severe Francúzska bridlice nahrádzajú tehly, ale princíp zostáva rovnaký. Rustikálny štýl má pred sebou svetlú budúcnosť!

Krásna kachľová strieška pre rustikálny vzhľad.