Tipy

5 dekoratívnych nápadov na uvedenie domu do letného režimu

5 dekoratívnych nápadov na uvedenie domu do letného režimu

Spomalíme tempo, hľadáme čerstvosť, investujeme do tieňov ... Leto je tu. Je čas prepnúť váš domáci dekor do dovolenkového režimu! Z kuchyne do spálne, cez obývaciu izbu a balkón, každý roh prechádza do letného režimu. K programu: farba, vegetácia a ľahké textúry. Sezóna začala: tu sú naše nápady na výzdobu letného domu!

1 / Letná izba na Francúzskej riviére

Ak nemáte výhľad na Atlantický oceán, prineste do svojej izby vlajkovú loď leta. Využite príležitosť na výmenu posteľnej bielizne za čerstvú bielizeň a miešanie odtieňov modrej. Nainštalujte malé bambusové nočné stolíky a slnečné zrkadlá. Je to tiež príležitosť priniesť vašu zbierku mušlí, ktoré sa tu a tam zozbierali, aby ste ich pred spaním odhalili a rozjímali o nich. Poklady pod vodou môžu sprevádzať všetky vaše letné noci.

Posteľ, ktorá vonia morským vzduchom, je už dobrý začiatok!

2 / Kuchyňa ako na vidieku na letné dekorácie

Pre krásnu dovolenku atmosféru, choďte do zelene s kuchyňou! Vytvorte tak priestor pre prírodu tak, že do kvetináčov nainštalujete lezecké šišky, veľké vetvy stromov a aromatické bylinky. Je to ako (takmer) na vidieku. Zobrazte tiež svoje ovocie a zeleninu a najmä citróny a citrusové plody, ktoré do miestnosti prinesú húževnatú poznámku. Ak máte veľký drevený stôl, je to perfektné: môžete tam zobraziť svoje krásne kvetinové taniere. V opačnom prípade prikryte váš stôl pekne zeleným obrusom, najlepšie bielizňou alebo prúžkom, aby ste zvýraznili tóny miestnosti.

Kampaň sa tento rok v lete pozýva na váš stôl: otvorte klietku pre vtáky!

3 / Relaxačná dekorácia pre predĺžené leto

Či už sa chcete chrániť pred horúčavami, alebo si jednoducho užiť mierne ráno a letné večery, vytvorte si malý, útulný a relaxačný kútik pre chvíle nečinnosti. Neváhajte a presuňte nábytok z obývacej izby do reorganizácie priestoru, pretože hlavným bydliskom je aj dom, ktorý sa mení podľa ročného obdobia. Vyberte si peknú ležadlo alebo veľké kreslo a sprevádzajte ich malým, ľahkým a ľahko prenosným podstavcom, aby ste si počas leta mohli dať svoje studené nápoje. Nezabudnite na dobre vyplnené vankúše a v prípade prudkého zvýšenia teploty majte ventilátor pri ruke.

Ako bublinu doma si vyberiete kreslo, pohovku alebo ležadlo v pozadí?

4 / Záhrada, ktorá trvá letnú štvrť

Je pravda, že dom je transformovaný do letného režimu, ale na záhrade sa nedá preháňať. Investujte priestory čistením zhora nadol a inštaláciou krásneho záhradného nábytku. Súčasné krivky a pop farby pre modernú atmosféru alebo starožitný a patinovaný nábytok pre bukolického ducha ako v prírode ... Je len na vás. V žiadnom prípade nezabudnite na hojdačku ležiacu na spodnej časti záhrady, ako aj na pekný slnečník, ktorý si môžete prečítať v tieni a lampách, aby ste predĺžili chvíľku relaxácie, keď slnko zapadne! Jednoduché potešenie sa veľa nepočíta.

So závesnými lampami budete cítiť svetlo, svetlo, svetlo ...!

5 / Balkón na cestovanie

Kto hovorí o dovolenke, hovorí, že zatienená oblasť je od všetkého, aby odložila. Vytvorte si z balkóna špeciálne miesto pre letné večery tým, že ho zariadite tak, ako by malo byť. Môžete si napríklad zvoliť tropickú atmosféru výberom rastlín a exotického nábytku. Cieľ? Vytvoríte malú džungľu neďaleko mesta. Balkóny v orientálnom štýle sú obľúbené aj v lete. Potom sa rozhodnite pre lavičky, svietidlá a marocké doplnky. Teplo a priateľskosť pri stretnutí.

Romeo na vás už nečaká na balkóne, je leto!