Ostatné

Modrá kúpeľňa: všetky naše tipy na úspešnú dekoráciu

Modrá kúpeľňa: všetky naše tipy na úspešnú dekoráciu

Od obývacej izby po spálňu bola trendová farba v posledných rokoch modrá. Farba vody, prirodzene si nájde svoje miesto v kúpeľni. Ale medzi svetlo modrou, tyrkysovou a tmavo modrou nie je vždy ľahké vedieť, ktorú farbu zvoliť pre ktorý štýl. Aby vám pomohol uspieť pri zdobení vašej izby, redakčný personál pre vás rozlúštil 4 moderné kúpeľne, ktoré hrajú so všetkými odtieňmi modrej.

Tmavo modrá pre moderné a elegantné kúpeľneTmavomodrá sa v posledných rokoch stala trendovou farbou. Či už sú na stene alebo v malom dotyku s príslušenstvom, tmavomodrá , kráľovská modrá alebo kobaltová modrá Dajte našim interiérom moderný a elegantný štýl. V kúpeľni sa nachádzajú na dlaždiciach alebo vo farbe. Okrem toho neváhame natrieť steny ako police tak, aby vyzerali úplne modro. Tieto intenzívne blues sú ideálne na vytvorenie očarujúcej kúpeľne s trikrát nič.

Modrošedé dlaždice pre kúpeľňu StredomoriaTým, že hrá na všetky nuansy, ktoré modrá ponúka, jeden môže ľahko vyvolať pri mori a so sebou všetky krásy stredomorských interiérov. Pre výlet priamo pri vode si osvojíme stredomorský štýl ... v kúpeľni! Napodobňujú mozaiky vynásobením modrých dlaždíc a hráme sa napríklad s orientálnymi vzormi dostupnými na cementových dlaždiciach. Na dekoráciu myslíme na zotavenie! Suveníry z dovoleniek, mušle v naplavenom dreve, budú vašimi najlepšími spojencami pre prímorský štýl.

Zelená modrá a tyrkysová pre vodnú kúpeľňuČo keď nás v našej kúpeľni vezme 20 000 líg pod more? Pre úplné ponorenie sa do oceánu sa z toho inšpirujeme! Začneme kopírovaním všetkých jeho odtieňov výberom farieb modrá zelená , vodná modrá alebo tyrkysovo modrá , Aby sme evokovali flóru a faunu, ktoré ju obývajú, rozhodli sme sa pre originálnu obkladačku v tvare rybej stupnice a uprednostňujeme prírodné materiály na zemi a na nábytku s dreveným nábytkom alebo tkanými košmi na uloženie všetkého. Pokiaľ ide o príslušenstvo, uprednostňujeme zaoblené tvary s okrúhlym zrkadlom alebo pekne oválnym umývadlom.

Svetlo modrá a biela pre osviežujúci dekor, ktorý vás pozýva k odpočinkuKúpeľňa je často najmenšou miestnosťou v našom interiéri, a preto zriedka najjasnejším miestom v dome. So správnymi výbermi farieb môžete získať jas a zmeniť malú tmavú kúpeľňu na kúpeľ so skutočným svetlom. Ak chcete uspieť, stačí si vziať svetlé farby ako je modrá a biela a pridajte k nej nejaké žlté doplnky.