Komentáre

Výzdoba inšpirovaná zimnými športy!

Výzdoba inšpirovaná zimnými športy!

Prineste zimné športy do svojho domovaLyže, snowboardy, sane atď. Toto vybavenie je bežné na zasnežených zjazdovkách, ale môže byť tiež jeho neoddeliteľnou súčasťoudekorácia inšpirovaná zimnými športy ! Za podmienky, že sa rozhodnete pre vintage alebo staré modely, napríklad v dreve.

zavesiťdrevené lyže na stenách alebo na strope. Nad krbom ich môžete tiež pripevniť na stenu ich krížením. DIY fanúšikovia ich budú môcť transformovať do háčika na kabáty vo vchode, aby zavesili kabáty, šály a klobúky.

Chinez stará drevená sane premeniť ju na stolík, na ktorý umiestniť niekoľko rastlín alebo sviečok do rohu obývacej izby.

A ak áno starý vintage snowboard ležiac ​​vo vašej pivnici alebo v skladovacej miestnosti, môžete im tiež dať druhý život! Premeňte ho na svietidlo jeho pripevnením na strop a zavesením niekoľkých žiaroviek. Môžete ich tiež pripevniť na nohy a zmeniť ich na lavicu pre svoju záhradu alebo terasu s výhľadom na hory!

snežnice, menšie, môžu byť tiež neoddeliteľnou súčasťou dekorácie inšpirovanej zimnými športmi. Založte si pár rakiet s dreveným rámom a nainštalujte ich do svojej spálne, napríklad nad čelo postele.

Zohrejte svoj interiér drevomChatky sa tradične vyrábajú z dreva a kameňa. Ak chcete získať túto atmosféru doma, aj keď nemáte výhľad na hory, ktorý s ňou súvisí, integrujte tieto materiály do svojho interiéru.

Najjednoduchší materiál je prijať drevo, inštalovať panely obloženie na zakrytie stien. Rozhodnite sa pre mierne teplý odtieň, aby ste získali teplú atmosféru. Obloženie je možné nainštalovať do ktorejkoľvek miestnosti v dome, od spálne po obývaciu izbu vrátane kúpeľne.

Doplňte svoju dekoráciu pomocou drevený nábytok v rovnakých farbách, aby sa zachovala určitá harmónia. Neváhajte sa rozhodnúť pre staré efektové obloženie alebo ho ošetriť, aby ste dosiahli tento výsledok. Driftwood môže nájsť svoje miesto aj v Interiér chaty, V kuchyni si zoberte stoličku pre naplavené drevo alebo zaveste drevo na stenu v obývacej izbe.

V obývacej izbe vytvorte atmosféru kokonovaniaCocooning atmosféra, horúca čokoláda pred krbom a veľká kocka: sladké zimné športové večery vás môžu inšpirovať k vytvoreniu vašej dekorácie.

Nainštalujte si na pohovku veľké, mäkké prikrývky: žakárovú alebo umelú kožušinovú tlač, výber je na vás! Kokonovací aspekt môžete doplniť aj vankúšmi v rovnakom štýle, inšpirovanom škandinávskou výzdobou.

Na hornú časť krbu alebo na konferenčný stolík nainštalujte večer niekoľko sviečok, aby ste získali slabé svetlo, ktoré napomáha chvíľam relaxácie.

Môžete sa tiež inšpirovať boho dekorácie, inštaláciou prírodných predmetov do interiéru na dokončenie dekorácie. Stolička v štýle log, makrama na ozdobenie stien, rastlín, ako sú zelené rastliny alebo jedľové konáre ...

Prijmite umelé kožušiny a prírodné materiály na bielizeňPreferujte kokónovanie a teplé materiály pre bielizeň pre domácnosť, V spálni uprednostnite posteľnú bielizeň, ktorá je termoregulačným materiálom: udržuje leto sviežosť a v zime teplo. Na dokončenie postele si na posteľ nainštalujte prikrývku alebo umelú kožušinu, aby vás v noci zohriala.

V obývacej izbe falošná kožušina nájdete v rôznych formách: koberec podobný zvieratám, pod konferenčným stolíkom alebo pred pohovkou. Ako veľmi mäkký vankúš, príďte a zohrejte trochu jednoduchú látkovú pohovku. A samozrejme v pléd, ako je ovčia koža alebo falošná kožušina, do ktorej sa večer zabalí, aby sa zahreje.