Ostatné

5 dekoratívnych nápadov so sklenenou nádobou

5 dekoratívnych nápadov so sklenenou nádobou

Niekoľko rokov vychádzajú oranžové skrinky z práčky, aby dobyli všetkých fanúšikov dekoratívnych odchýlok. Tieto sklenené nádoby, ktoré sú veľké alebo malé, s kovovými rámami alebo zlatými viečkami, sa skutočne hodia ku všetkým našim dekoratívnym želaniam. 5 jednoduchých nápadov na recykláciu vašej sklenenej nádoby!

Terária v pohári

V čase, keď zelené rastliny prenikajú do našich interiérov (pre naše najväčšie šťastie), terária nikdy neboli také úspešné. Tieto mini záhrady, otvorené alebo zatvorené, sa našťastie ľahko pripravia za predpokladu, že máte správne vybavenie. A ak sa chcete naučiť umeniu úpravy fliaš, nič neporazí nádobu Le Parfait! Pekná vrstva štrku alebo ílových guličiek, piesok na odtok, trochu zalievacej pôdy, trochu malých sukulentov, mach na zakrytie Zeme, a tu je krásne domáce terárium!

© Na stvoriteľskom súde

Ktoré rastliny rastú v teráriu?

Priehľadné skladovanie

Ak boli poháre dlhú dobu obmedzené na kuchynské skrinky babičky, teraz sú poháre vystavené na stole, v obývacej izbe av detskej izbe. Podľa jeho želaní uchovávame farebné ceruzky, štetce, kancelárske sponky, šijaciu súpravu, USB kľúče, mince, použité batérie alebo cukrovinky, skrátka všetky tieto malé veci, ktoré nikdy nepoznáte kam umiestniť a ktoré sa teraz dajú ľahko nájsť v týchto priehľadných sklenených skriniach!

© 10 svojimi malými prstami

Pohár na ukladanie maskovacích pások ...

Improvizovaná váza pre každodenné kytice

Zakaždým, keď je to to isté, môžeme mať niekoľko váz všetkých veľkostí, nikdy nenájdeme tú, ktorú potrebujeme na zvýraznenie kytice, ktorú máme v našich rukách. Našťastie, pre sublimáciu okrúhleho kytice alebo kytice kvetov je ideálnou vázou recyklovaná sklenená nádoba! Rovný a okrúhly, drží kvety bez toho, aby sa bral vážne. A so svojou kovovou sponou a oranžovou podložkou prináša vinobranie a rustikálny dotyk dokonalý pre všetky malé kytice, ktoré zdobia náš každodenný život.

© Blandine Berthelot

Personalizovaná nádoba Blandine Berthelota s hviezdnymi vzormi

Lampa v pohári

Čo keď vložíme žiarovku do pohára, aby sme vytvorili dizajnové svetlo? Veľmi módne sú tieto žiarovky v konečnom dôsledku celkom jednoduché vyrobiť pomocou krásnej žiarovky, farebného kábla a pohára s kovovým krytom. Jediným technickým gestom je prepichnúť kryt, aby prešiel objímkou, potom, čo zostane iba skrutkovať žiarovku a obdivovať výsledok!

A s príslušenstvom v spodnej časti nádoby je to ešte lepšie!

Dekoratívne doplnky do kúpeľne

Nakoniec, aby ste do kúpeľne priniesli nádych dizajnu bez toho, aby ste utrácali peniaze, pomocou recyklovaných sklenených nádob vložte zubné kefky, bavlny, kefy na vlasy alebo kefy na make-up. Dobre zarovnané na polici alebo na okraji umývadla, hrajú efekty priehľadnosti, zatiaľ čo ...

Dobrý nápad: namaľujte svoje poháre pre ešte dekoratívnejší efekt!