Ostatné

Aké farby stien chlapcovej izby?

Aké farby stien chlapcovej izby?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Boli identifikované nové farby, ktoré konkurujú klasickej bledomodrej a svetlozelenej stene chlapcovej izby. Cieľ? Nájdite originálne farby, s ktorými je ľahké žiť, aby sa vo svojej bubline cítil dobre.

Piesočné steny v chlapcovej izbe

Piesočnatá béžová farba, ktorá je originálnejšia ako biela, vytvára jemnú, očarujúcu atmosféru s reliéfom. Tóny piesku sú určite moderné a umožňujú všetky varianty farieb, pokiaľ ide o nábytok a doplnky. V chlapčenskej izbe môžete ľahko kombinovať piesočné steny s čiernym nábytkom a niekoľkými dotykmi kože pre nádych sofistikovanosti. Odtiene červenej a vodnej zelene tiež pôsobia úžasne a vyniknú viac ako na bielych stenách. Tip: Tenká čierna vlysová maľovaná v prvej tretine pomáha zvýrazniť hlboké béžové steny.

Pieskovňa a váš chlapec si každý deň kladú svoj kostým dobrodruha!

Steny s baklažánom pre spálne pre mužov

Líškovitá farba je originálnejšia ako modrá, menej agresívna a zreteľnejšia ako fialová, aby sa dostala do popredia. Maľovanie bez váhania, tento nezvyčajný odtieň robí žltú, mandľovo zelenú veľmi mäkkú 'sa zhoduje so všetkými variantmi šedej. Na prvý pohľad tmavý, odtieň baklažánu prináša novú tónu plnú vitality. Perfektný odtieň pre hlučných chlapcov! Máme radi: Mystic odtieň od Ressource a Crème de Cassis odtieň od Dulux Valentine.

Baklažán, o tom si nepremýšľal kvôli svojej izbe? Zmeníte názor!

Tmavá stena pre miestnosť s charakterom

Maľovanie steny v tmavej farbe v chlapčenskej izbe môže byť riešením, ktoré miestnosti dodá charakter. Niekoľko farieb v súťaži: * Čierna, klasická a elegantná farba, ktorá sa môže odvážiť v chlapcovej izbe. * Námornícka modrá, sofistikovaná a nadčasová. Bude to ideálne riešenie pre morské alebo superhrdinové motívy * Lesná zelená, menej viditeľná a veľmi prirodzená pre malých chlapcov, ktorí snívajú o dobrodružstve Bez ohľadu na obľúbenú farbu svojho chlapca si môžete zvoliť maľovanie celej steny. , alebo rozdelte stenu na dve časti maľovaním dvoma susednými farbami. Nápad? Vytvorte suterénny efekt v prvých tretinách, aplikujte najtmavší odtieň na spodnej časti miestnosti, čím uvoľníte priestor. Napríklad les pod zeleňou a khaki zelený nad povrchom fungujú veľmi dobre.

Vodná modrá, medzi zelenou a modrou, pre sny vo farbách morského dna!