Informácie

Výukový program: plážová taška ako uterák, ktorý sa premení na ležadlo!

Výukový program: plážová taška ako uterák, ktorý sa premení na ležadlo!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Opaľovací krém, slnečné okuliare, knihy, nápoje ... nemáte vždy miesto na vsunutie uteráka do tašky. A ešte menej objemné opaľovanie, aby sa zabránilo piesku na jeho uteráku! Ani jeden, ani dva, tu nie je praktická taška, ktorá sa zmení na pohodlné opaľovanie! Táto taška je vyrobená z recyklovaného uteráka a umožní vám mať všetko, čo potrebujete na výlet na pláž. Na vaše šijacie stroje!

Materiál

- veľký uterák - bavlnené tkaniny (alebo recyklovaný obrus) - lano - stuhy - šijací stroj - nožnice - plsti na látky - špendlíky - ceruzka - pravítko

Rozpočet: 10 eur Trvanie: 4 hodiny

Fázy

1. Začnite vytvorením obliečky na vankúš. Počítajte na výšku asi 1/4 dĺžky uteráka a 60 cm na šírku. Jednoducho zložte látku na polovicu a prišite jej na oboch koncoch.

2. Otočte kryt a pritlačte ho k hornej časti uteráka. Vycentrujte a šite na nesprávnu stranu uteráka (strana uteráka, ktorá bude na podlahe). Uistite sa, že obliečka na vankúš sa na tejto strane otvára dobre, aby sa po zložení uteráka mohla zmeniť na vrecko.

3. Preložením cez uterák vytvorte vak. Zložte obliečku na vankúš a po oboch stranách vankúša zložte uterák. Prehnite dvakrát spodnou časťou uteráka, aby ste dosiahli spodnú časť obliečky na vankúš.

4. Teraz máte tašku dokorán otvorenú: vankúšik vytvorí prvé vrecko. Druhé vrecko je pripevnené k uteráku, otvor na vonkajšej strane. Zošite vrecko do priameho stehu.

5. Zopakujte zloženie z druhého kroku. Potom uterák zložte na polovicu.

6. Pripravte si vonkajšie vrecko, na ktorom sú pripevnené rukoväte (namiesto lana môžete použiť aj popruh). Zložte látku a všetko pritlačte k sebe.

7. Pripevnite vrecko na zloženú utierku a nezabudnite umiestniť rukoväte správnym smerom! Potom šite do priameho stehu. Zopakujte kroky 6 a 7 pre druhú stranu uteráka.

8. Šitím niekoľkých priamych čiar na vreckách vytvorte priečky.

9. Ručne urobte niekoľko stehov, aby ste držali rukoväť na vrchu tašky.

10. Medzi prameňmi povrazov vaku vložte stuhu, aby ste ju mohli zavrieť malými uzlami.

11. Ozdobte vrecká podľa potreby látkovou plsťou. Môžete vytlačiť vzor, ​​ktorý chcete pripnúť pod látku, aby vás sprevádzal.

12. A na prepnutie z verzie na opaľovanie na verziu s vreckami je tu rozloženie:

Nakoniec

Táto taška 2 v 1, ktorá je nevyhnutná pre ľudí, ktorí hľadajú občerstvenie, vás bude sprevádzať pri plávaní! Posunutím uteráka do obliečky na vankúš (alebo nafukovacieho vankúša) získate miesto na výber podľa chuti slnečných lúčov. Oveľa praktickejšie ako bežné vrecko na čistenie, len rozložte uterák, aby ho nechal uschnúť alebo ho prepustil do práčky! Takže ste pripravení ísť na pláž? Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojho opaľovania pre domácich majstrov prostredníctvom našej stránky Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!