Tipy

Naše nápady na výzdobu farebnej kuchyne

Naše nápady na výzdobu farebnej kuchyne

Už vás nebaví varenie? Kombinácia bielych stien a dreveného nábytku si už nemôžete vziať? A ak dáte farbu do svojej kuchyne ?! 

Či už si vyberiete popové farby alebo jemnejšie odtiene, kuchyňa je miestnosť, v ktorej môžete svoju kreativitu bezplatne oprieť. Či už je to natieranie stien vo farbe alebo prinášanie farebných náterov domácimi spotrebičmi alebo ozdobnými predmetmi, existuje niekoľko riešení pre pridajte farbu do svojej kuchyne

V kuchyni si odvážte honosné farbyAk chcete pridať farbu do svojej kuchyne, môžete si zahrať honosnú farebnú kartu. Nechajte sa inšpirovať pop dekor výberom jasných farieb, ako sú žltá, červená, modrá alebo dokonca oranžová.

Napríklad môžete prefarbiť celú časť steny žltou alebo elektrickou modrou farbou. V týchto prípadoch udržiavajte veľmi klasický drevený nábytok, aby ste predišli jeho prehnaniu.

Do klasickej kuchyne je možné pridať aj svetlé farby. Farebná chladnička, drevené stoličky natreté žltou alebo červenou farbou, tkaný bavlnený koberec, malé spotrebiče vo svetlej farbe ... Musíte sa pokaziť výberom!

Prijmite pastelové farbyBojíte sa unaviť jasnými farbami? Žiadny problém. Pastelové odtiene majú svoje miesto v kuchyni. Prášková ružová, mäta zelená, svetlo modrá ... Tieto jemné farby vám umožňujú mať pestrá škandinávska kuchyňa

Maľujte svoj nábytok v jednej farbe a uprednostňujte druhú pastelovú farbu pre vaše steny alebo vašu krivku. Nemiešajte pastelové farby, uprednostňujte iba kombináciu dvoch farieb.

Pre modernú kuchyňu kombinujte tieto pastelové odtiene na ozdobné predmety z medi alebo ružového zlata. Ľahké drevo je tiež veľmi dobrý nápad. Zvýrazní sa to pastelovými farbami vašej kuchyne.

Pastelové farby tiež dodávajú vášmu domácemu spotrebiču retro vzhľad. Pastelový ružový robot na pečenie Kitchenaid, hriankovač alebo elektrická rýchlovarná kanvica baby blue od značky SMEG ... To stačí na to, aby ste do kuchyne priniesli farbu bez toho, aby ste toho príliš veľa robili!

Vyberte si jednu farbuFarebná kuchyňa nemusí znamenať výbuch farieb. Môžete si absolútne priať jedna farba, ktorý príde a do vášho interiéru pridá papriky.

Túto farbu je možné použiť napríklad na steny, napr. Môže byť tiež výhodný pre kuchynský nábytok, ale v týchto prípadoch sú steny ponechané natreté neutrálnou farbou (napríklad biela alebo béžová). Potom si túto farbu pripomeňte pomocou ozdobných predmetov, riadu alebo dokonca textílií, ako je napríklad bavlnený koberec alebo čajové utierky zavesené na stene.

Nainštalujte záložku do farebných dlaždícpríborník je jedným z dekoratívnych prvkov kuchyne, ktoré sú rovnako užitočné ako estetické. Existuje niekoľko druhov kriviek, najjednoduchšie sa inštalujú tie, ktoré sa používajú v obkladačkách alebo nálepkách, ktoré pokrývajú už existujúcu krivku.

Ak chcete do kuchyne pridať farbu, nainštalujte ju Splashback v mozaike typu obkladačiek alebo farebné cementové dlaždice, Aby ste ju vylepšili, udržujte neutrálny odtieň svojho kuchynského nábytku, najmä ak sa rozhodnete pre odraz v jasnej farbe. Zamyslite sa aj nad tým teraco, Tento povlak sa dokonale hodí na postriekanie a zmieša niekoľko farieb v rovnakých odtieňoch.

Farebný nábytokAk chcete do vašej kuchyne priniesť farbu bez toho, aby ste maľovali alebo menili všetko, tu je jednoduché riešenie: kúpiť farebný nábytok ! Farebné stoličky, ročníkový umakartový stôl, maľovaná drevená šatníková skriňa ... Ak budete hľadať tieto farebné kúsky nábytku, prinesie to trendy ročník dotyk vo vašej kuchyni!