Informácie

Chcem priateľské raňajky!

Chcem priateľské raňajky!

Ak chcete začať deň voľna správne, často opakujeme, raňajky sú nevyhnutné. Je to prvé jedlo dňa, ktoré si sami alebo s rodinou pripravujeme jedlá a doplnky, ktoré idú dobre. Tu je 8 nápadov na priateľské raňajky!

© Príroda a objavy Sada 4 misiek, € 22 *, Kare Design

Nikdy bez misky! Či už ide o čaj alebo kávu, táto sada štyroch zasklených porcelánových dielcov sa vám bude páčiť. Vďaka svojim nezhodným grafickým vzorom ich môžete ľahko priradiť každému členovi rodiny alebo hosťom.

© Smallable - Nobodinoz Sklenená čajová infúzia, € 12,90 *, kuchyňa

Čo keď priehľadne pijeme čaj na raňajky? Táto okrúhla a nerezová kanvica vás očarí integrovaným filtrom a veľkými rozmermi, ktoré slúžia súčasne celej rodine!

© Fleur Louis Sada 3 kovových úložných boxov, 40,12 € *, Wadiga

Skôr než ukladať kartónové obaly na raňajkový stôl pre svoje potraviny, rozhodnúť sa pre tieto pekné skladovacie boxy. V krémovo sfarbenom kovu majú v angličtine nápis na cukor, čaj a kávu.

© Skandinavisk Hojdačka na ovocný kôš, € 18,99 *, Paríž Cena

Žiadne raňajky bez ovocia na doplnenie vitamínov! Hľadáte doplnok, ktorý im dá elegantný vzhľad na stole? Tento košík má všetko, čo poteší: kombinácia nehrdzavejúcej ocele a bambusu a jeho zaoblený dizajn hojdania.

© Fleur Louis Sada 4 sklenených fliaš, 18,88 € *, Wadiga

Pri raňajkách alebo pri raňajkách si radi robíme čas a popíjame našu obľúbenú vylisovanú ovocnú šťavu, a to aj po opustení stola. Táto sada integrovaných slamených fliaš sa vám bude páčiť s malou správou v závislosti od momentálnej nálady.

© Ikea Egg Cuber štvorcové vajce, € 13,80 *, difúzia Chevalier

Vajce, ktoré sa nikdy neotočí? Urobte dojem na svojich priateľov pomocou tohto originálneho riadu, aby ste svojim vajcom dostali štvorcový tvar. Stačí vložiť tvrdo uvarené vajíčko do formy a môžete ísť. Deti budú dokonca žiadať viac!

© Ikea Palačinka, 16,80 € *, difúzia Chevalier

Tu palacinky, palacinky, bliny, aby sa menili radosti rodinného brunch! Stavíme sa, že tento dávkovač šejkra all-in-one je nevyhnutný, pretože je praktické odmerať, premiešať a zamiešať cesto vašich prípravkov, ktoré nemožno vynechať!

© Fleur Louis Plsť kôš na chlieb, 31,15 € *, Wadiga

Tu je kôš, ktorý sa mení z prútených košov na horúci chlieb. Milujeme jej eleganciu, rovnako ako jej jednoduchosť, praktickú rukoväť tam a späť, jej plsťový materiál a farbu myši pre sladké raňajky! Doplňte nápady pre všetky izby v dome. Img id = "237142" / Ceny nájdené na webe dňa 13.03.2018, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.