Komentáre

5 nápadov na použitie bambusového rebríka

5 nápadov na použitie bambusového rebríka

V kúpeľni ako držiak na uteráktradične, drevený alebo bambusový rebrík sa používa v kúpeľni ako držiak na uterák. Jednoducho sa opiera o stenu, zvýrazňuje fúty a osušky a prináša do rybníka prirodzený a autentický rozmer. Jednoduchý nápad, ktorý robí rozdiel v kúpeľniach všetkých veľkostí. Ponúka preto úložný priestor pre uteráky bez toho, aby zaberalo veľa miesta v miestnosti.

Môžete ho pripevniť na stenu alebo jednoducho umiestniť na stenu. Hmotnosť uterákov si nevyžaduje upevnenie. Môže to však byť užitočné, ak máte malé deti.

Bambusový rebrík dá sa tiež položiť na sprchovacie sklo alebo na stenu vstavanej sprchy, aby ste mali uteráky po ruke, keď sa dostanete zo sprchy.

S rastlinami, na zelenú stenuRastliny robia v našich interiéroch krátky rebrík! Aby sme podľahli trendu mestskej džungle, zhromažďujeme zelené rastliny v celom dome bez váhania, aby sme ich zdvihli na strop. Sukulenty, lezecké alebo topiace rastliny alebo dokonca sukulenty: máte na výber!

Ak chcete ľahko vytvoriť zelenú stenu, bambusový rebrík je naozaj dobrý nápad. To mení police alebo mrežové mreže. Visí na stene a víta hrnce visiace na každej z jeho tyčí. Ak chcete vytvoriť roh „mestskej džungle“, neváhajte kombinovať rôzne druhy rastlín. Môžete tiež nainštalovať 2 alebo 3 bambusové rebríky na rovnakú časť steny a vytvoriť tak veľkú zelenú stenu vo svojom interiéri alebo na balkóne.

V obývacej izbe pre dekoráciu prírodného duchaV posledných rokoch náš interiér prefúkol prírodný duch. Prírodné materiály, ako je drevo, sa do našej výzdoby pozývajú. Je preto celkom prirodzené, že bambusový rebrík nachádza svoje miesto aj v obývacej izbe. Slúži ako dekoračný predmet, ale tiež umožňuje zavesiť naše deky.

Nainštalujte si bambusový rebrík do blízkosti pohovky, aby ste mali poruke svoje hody. Vyberte si bambusový rebrík v rovnakých farbách ako zvyšok nábytku, aby ste dosiahli harmóniu v celej miestnosti.

Na dekoráciu steny môžete použiť aj bambusový rebrík. Vďaka háčikovému systému môžete nainštalovať nástenné závesy alebo kovové girlandy.

S ľahkou girlandou, pre dekor plný poéziePrajete si ozdobenie kokonmi a poetikou? Nainštalujte ľahký veniec váš bambusový rebrík ! Takto sa vytvára tlmené svetlo, ktoré napomáha k kokonovaniu v spálni alebo v obývacej izbe. Toto „domáce“ svietidlo za nízku cenu je mimoriadne jednoduché a získava všetky hlasy fanúšikov dekorácie.

Všetko, čo potrebujete, je svetlý veniec zložený z japonských papierových guličiek alebo vzorovaný svetelný veniec (hviezdy, diamanty, plameniaky atď.), Ktoré oviniete okolo tyčí svetlého rebríka. Ak nemáte k dispozícii elektrickú zásuvku, môžete sa rozhodnúť pre model napájaný z batérie.

Na základe trendu hygge je to dobrý spôsob, ako vytvoriť ďalšie osvetlenie v malej miestnosti.

V detskej izbe snívať až do nebaBambusový rebrík môže byť tiež súčasťou výzdoby detskej izby. Nezabudnite ho však pripevniť na stenu, aby ste predišli nehodám!

Môže sa použiť ako podpera pre žiarovky alebo elektrické girlandy. Môžete tiež umiestniť nejaké plyšové hračky do police. Ak máte malý priestor na vytvorenie úložného priestoru v izbe vášho batoľa, nainštalujte úložné koše na rebrík. Vo vnútri si môžete svoje hračky, vypchaté zvieratá alebo pár vecí uložiť na dosah ruky.

V tejto miestnosti používajte jemné farby ako biele alebo svetlé drevo. Ak máte dobre definovanú dekoráciu pre detskú izbu, nič vám nebráni maľovať bambusový rebrík v rovnakom odtieni ako zvyšok miestnosti, aby ste vytvorili harmóniu.