Informácie

8 ochranných poťahov, ktoré vylepšujú vašu obývačku!

8 ochranných poťahov, ktoré vylepšujú vašu obývačku!

Hľadáte nápad, ako zmeniť výzdobu svojej obývačky? Doprajte svojej pohovke alebo kreslu úplne nový ochranný poťah! Zkrášlí váš interiér s nižšími nákladmi. A čerešničkou na torte vám umožní udržať nábytok dlhšie ...

© Príroda a objavy

Poťah na kreslo Antracit, € 15,57 *, mäkkosť interiéruTriezvy a elegantný, tento antracitový chránič kresla nenápadne vkĺzne do vášho interiéru. Navrhnuté tak, aby dokonale ladilo s tvarmi vašej stoličky, zlepší vaše pohodlie pri sedení. Už to máte radi!

© Smallable - Nobodinoz

Poťah na kreslo Antracit, 32,90 € *, Soleil d'ocreUkazuje vaše staré kreslo bolestivo stopy po čase? Neprepadajte panike! Poťah na kreslo mu dá druhú mladosť. Je to šikovný spôsob, ako ušetriť peniaze a skrášliť váš interiér.

© Fleur Louis

Polstrovaný chránič kresla, € 22,90 *, mäkkosť interiéruNiekedy stačí len trochu vylepšiť starú pohovku! Tento prešívaný chránič kresiel je dokonalým príkladom. Vďaka svojim geometrickým vzorom oživí vašu starú pohovku. Dekorácia vašej obývačky má všetko, čo získate!

© Skandinavisk

Krycí kvetinový vzor s cvaknutím, € 39,90 *, mäkkosť interiéruTento zaklapávací kryt s kvetinovými vzormi je ideálnym doplnkom na zmenu vašej dekorácie bez porušenia banky! Estetický a originálny, vie tiež, ako byť užitočný pri ochrane vašej pohovky pred každodennými agresiami. Bezchybný!

Obal zo slonovinového clic-clac, 23,90 € *, Posteľná bielizeň

Doprajte svojej pohovke prípad vzácnej elegancie s týmto prekrásnym krytom na klikanie v slonovinovej farbe. Harmonicky sa hodí do vášho interiéru, bez ohľadu na dekor vašej obývačky. Jej malý doplnok? Jeho ľahká údržba!

© Aviva

Poťah na posteľnú bielizeň, 44,90 € *, AtmosféraVďaka väzbám v tvare uzlov a peknému zakrytiu nemá tento zaklapávací kryt nedostatok výhod! Ideálne na vylepšenie starej pohovky, dodá vášmu interiéru novosť. Môžete mu odolať?

Čierny poťah na cvaknutie, 29,90 € *, Plátenné dielne

Chcete si udržať pohovku dlhšie? Vsádzajte na tohto prešívaného chrániča click-clack! Jeho hrubá tkanina vám poskytne príjemné každodenné pohodlie a zároveň účinne chráni vašu pohovku. To by vás malo uspokojiť ...

© Fleur Louis

Prešívaná prikrývka na cvaknutie, 36,90 € *, mäkkosť interiéruChcete si udržať pohovku dlhšie? Vsádzajte na tohto prešívaného chrániča click-clack! Jeho hrubá tkanina vám poskytne príjemné každodenné pohodlie a zároveň účinne chráni vašu pohovku. Toto by vás malo naplniť ... Chcete objaviť celý náš výber ochranných poťahov na pohovky? Je to tam! img id = "237634" / Ceny zaznamenané na webe dňa 07.03.2017, môžu sa zmeniť v závislosti od komerčných ponúk.