Komentáre

Šialenstvo kresla Acapulco

Šialenstvo kresla Acapulco

Retro, dizajn, robustný, solárny, farebný, pohodlný ... Takmer nám chýbajú prídavné mená, ktoré by sme mohli opísať ako kultové sídlo 50. rokov. Toto mýtické kreslo mexického pôvodu naďalej označuje ducha a dekoráciu našich exteriérov.

História kresla Acapulco

Kreslo Acapulco sa narodilo v 50. rokoch 20. storočia na druhej strane Atlantiku v mexickom prímorskom meste, ktoré nesie jeho meno. V tom čase tam boli všetci potešení z mexických a amerických hviezd. Bol to malý miestny remeselník, ktorý to vynašiel kombináciou oceľovej konštrukcie a farebných plastových lán, ktoré obopínali telo. Keby vedel, že jeho kreslo sa stane veľkou klasikou v mexickom dizajne!

Ultra dizajn, kreslo Acapulco nestarlo v priebehu rokov!

Na leto sa objavilo mýtické miesto

Po niekoľkých rokoch slávy sa kreslo Acapulco rýchlo upustilo od zabudnutia ... dodnes, kde ho mnoho domov znovu publikuje. Teraz je nutnosťou pre vonkajšie dekorácie. Jeho hlavným vydavateľom? Boqa, ktorá ju formuje vo svojich pôvodných rozmeroch, remeselným a 100% francúzskym spôsobom. Ale ďalšie významné značky sa pustili do opätovného vystavenia tovaru za veľmi prijateľné ceny. Takže kliknite na La Chaise Longue, La Redoute, Maisons du Monde alebo déco.fr kliknutím tu. Všetky ponúkajú modely rôznych veľkostí (dospelých a deti) a rôznych farieb. Voga tiež ponúka hojdaciu verziu pre predĺžené zdriemnutie.

V interiéri a exteriéri je kreslo Acapulco ... neprekonateľné!

Acapulco, opaľovacie kreslo

Vďaka svojej retro a dizajnovej príťažlivosti, rozoznateľnej siluete na prvý pohľad, kyslým farbám je kreslo Acapulco skutočnou výzvou k nečinnosti. Na záhrade, na terase, na terase, na balkóne, v hoteli ... A dokonca aj v obývacej izbe, pretože sa zmestí von aj zvnútra. Žiaruvzdorný, robustný a pohodlný. Teraz je nevyhnutným sprievodom s tradičným záhradným nábytkom a je ideálny na dlhé opaľovanie. Vyberte si pevné, dvojfarebné alebo dokonca viacfarebné, ale rozhodnite sa pre svetlé farby, ktoré menia pôžitky a zároveň zostávajú verné mexickej atmosfére. Tip: Pri výbere kresla Acapulco na leto sa uistite, že je dobre ošetrené proti UV žiareniu, aby jeho farba nezmizla.

Značka Boqa rozdeľuje kreslá Acapulco na stoličky, stoly a lampy!

Video: Trvalý euroval - Šialenstvo Video podložené faktami (Júl 2020).