Tipy

8 inšpirácií, ktoré môžete vziať od spoločnosti WeWork a zariadiť vašu kanceláriu

8 inšpirácií, ktoré môžete vziať od spoločnosti WeWork a zariadiť vašu kanceláriu

Cítite sa v práci rovnako dobre ako doma? Môže zdobenie kancelárie povzbudiť koncentráciu a kreativitu? Môžete byť skutočne produktívni pri práci na pohovke? Na všetky tieto otázky odpovedá sieť pracovných priestorov WeWork áno, tisíckrát áno, a dokazuje to vývojom inšpirujúcich otvorených priestorov po celom svete. Priblížte 8 koncepcií dizajnu, ktoré menia život v kancelárii!

Zasadacie miestnosti, ktorá točí rybárčenie

Počas stretnutia medzi spolupracovníkmi je ideálne, že sa všetci cítia na svojom mieste, že sa myšlienky spájajú a objavujú sa nové spôsoby, ako vidieť veci. Na konci úspešného stretnutia musia všetci odísť s väčšou energiou a motiváciou, pripravení prevrátiť hory! Takže zabudneme na studené neónové svetlá, tvrdé stoličky a depresívne PowerPoint a všetko nahradíme pohodlnými pohovkami, príjemným dekorom a správou osobného rozvoja umiestnenou na stenách. Chiche?

© WeWork „Môžem kopnúť? Áno, môžete!“

Zelená kancelária pre Zen atmosféru

V kancelárii ako doma, rastliny chcú iba nás dobrých. Upokojujú nás, uisťujú nás, pomáhajú nám sústrediť sa a dokonca milujú našu prácu. A nie je to povedané záhradné centrum, ale veľmi seriózne vedecké štúdie, ktoré sa vykonávajú po celom svete. Preto transformujeme pracovný priestor na mestskú džungľu, na stenách sú tapety na rastlinách, rastliny rastúce od podlahy po strop, stromy a zelené rastliny všade. Zen, zen, zen.

© WeWork Chcem rastliny vo svojej kancelárii!

Zameriavame sa na zákulisia

Všetci nezávislí odborníci, ktorí hľadajú inšpiráciu pri práci v kaviarňach, to vedia: najlepšie miesto, kde sa sústrediť, je v bubline vlastnej, medzi ostatnými. Príliš veľa osamelosti vedie k otáleniu, príliš veľa ľudí vám bráni dobre rozmýšľať. A ak ideálne bolo rozvíjať jednotlivé priestory v otvorenom priestore, kam sa zamerať čas na riešenie veľkého súboru? Hovoríme s veľkým šéfom?

© WeWorkA posadené hniezdo, kde môžete získať inšpiráciu

Bar pre prácu pri pulte

Ak chcete pracovať celé hodiny bez toho, aby ste stratili motiváciu a bez toho, aby ste vám ublížili na chrbte, dlho žite pracovný pult! Posadený na vysokej stolici nevidíme plynutie času a vnímame agitáciu sveta z iného uhla. Rovnako ako pri prepážke sa počas atypického pracovného stretnutia vytvárajú prepojenia medzi zamestnancami. Nádherný nápad, ktorý v sebe spája dekor a pohodlnosť.

© WeWork Dnes pracujem pri pulte!

Schodisko pracovať inak

V priestoroch WeWork vo Philadelphii boli na schodoch veľmi veľkého schodiska zriadené pracovné priestory s jednoduchými farebnými matracmi. Kreativi, ktorí chcú pracovať na polosunutom mieste, počítač na kolenách, nájdu ideálne miesto na prácu ako doma, energia miesta viac. A prečo nie?

© WeWork Atypické miesta, ktoré sa odvážia triasť kódy

Svetlo, pohodlie a farba

Vo všetkých pracovných priestoroch navrhnutých a zariadených tímom umelcov a technikov spoločnosti WeWork sa uprednostňuje pohodlie, personalizácia a prirodzené svetlo. Pretože dobre fungujete, musíte sa cítiť rovnako dobre ako doma, každý priestor je vyzdobený energizujúcimi farbami a prírodnými materiálmi. Neosobná, jednotná a dvojfarebná kancelárska výzdoba by nebola nevyhnutná?

© WeWorkHalte pre štandardizáciu!

Veľmi útulná výkonná kancelária

V Berlíne centrum Sony vybavené spoločnosťou WeWork dokazuje, že je možné vymyslieť výzdobu výkonnej kancelárie presne tak, ako v obývacej izbe. Hojdacia stolička, ratanové kreslo potiahnuté ovčou kožou, farebný koberec, značkové osvetlenie, konferenčný stolík a zelené rastliny ... Výkon mení aj kódy!

© WeWork Office alebo obývacia izba?

XXL úvodzoviek

V súčasnosti veľmi inšpiratívne citácie zobrazené na stenách dávajú tón do pracovnej miestnosti a zvyšujú motiváciu zamestnancov. Nepredvídateľné, inšpiratívne alebo vtipné, nikdy by nemali vyvíjať tlak, ale budovať tímového ducha alebo podporovať osobný rozvoj. A áno, aj dekorácie dokážu spravovať!

© WeWork Rešpektujte agitáciu!