Informácie

Výukový program: urobte pekné vázy so sklenenými fľašami na svadbu

Výukový program: urobte pekné vázy so sklenenými fľašami na svadbu

Čo keby sme vytvorili svadobnú výzdobu šitú na mieru? Ekologické, ekonomické a predovšetkým ľahko recyklovateľné sklenené fľaše postačujú na vytvorenie čarovného a originálneho dekoru pre D-Day. S dvoma možnosťami sa prosím prispôsobte všetkým štýlom obradov! Môžeme to vysvetliť?

Materiál

Sklenené fľaše Útržky z textilu Nite alebo vlnené nožnice Lepidlo, ideálne lepiaca pištoľ Na rezanie fliaš: Metylované liehoviny strunové plastové rukavice a ľahší šmirgľový papier

Fázy

1. Začnite výberom fliaš to ťa zaujíma. Transparentné, farebné, viac či menej široké, viac či menej vysoké ... Potom sa rozhodnite pre požadovaný formát. Väčšina sklenených fliaš má úzky krk, ideálny pre kvetinové zloženie niekoľkých vetiev. Zodpovedá efekt soliflore duchu vašich svadobných stolov? Prejdite na krok 3. Ak však chcete vázy pre štedrejšie kytice, musíte odrezať fľaše, aby ste odstránili úzku časť krku. Nepanikárte, metóda nie je tak komplikovaná!2. Rezanie fliaš, pripravte šálku metylovaného liehu, tanier a veľkú nádrž veľmi studenej vody s kockami ľadu. Strihajte dĺžku šnúry asi trikrát okolo fľaše. S rukavicami navlečte šnúru na niekoľko minút do metylovaného liehu a potom ju niekoľkokrát pritiahnite k fľaši, ktorú chcete znížiť. Dotiahnite dobre. Naplňte šnúru zapaľovačom nad doskou. Akonáhle struna spadne, ponorte fľašu do nádrže studenej vody ... rozbije sa čisto! Musíte iba trieť hrany brúsnym papierom, aby ste predišli porezaniu. 3. Pre strunovú vázu, naneste na okraj recyklovanej fľaše náter lepidla. Pripojte na ňu koniec zvolenej šnúry alebo vlny a potom ich omotajte okolo vázy. Guličku postupne rozviňte otáčaním a z času na čas pridajte kúsok lepidla, ktorý udrží strunu. Pokračujte až na dno, dokončite nový bod lepidla a potom nakrájajte! Pred manipuláciou nechajte uschnúť. 4. Pre vázu s tkaninou, vystrihnite prúžok látky o niečo dlhší, ako je obvod fľaše, ktorý sa má ozdobiť. Vyberte si materiál, ktorý sa trochu alebo úplne rozštiepi, napríklad bielizeň, pytlovina atď. Okolo budúcej vázy položte čiaru lepidla a na ňu nalepte látku tak, aby jej okraje mierne prekrývali. To isté urobte so stuhou alebo inou užšou pásovou látkou. Môžete tiež jednoducho zviazať stuhu.5. Naplňte vázy vody alebo piesku, vkĺznite do kvetinových aranžmánov a užívajte si svadbu!