Komentáre

Niektoré nápady na výzdobu elegantného salónu Shabby

Niektoré nápady na výzdobu elegantného salónu Shabby

Útulný, retro a romantický, ošúchaný elegantný štýl nás vtiahne do sveta sladkosti, snov a pochúťok ... Ideálne do obývacej izby, v ktorej sa snívame, hýčkajte alebo relaxujte! Demonštrácia so všetkými otrhanými elegantnými dekoračnými kódmi prispôsobenými do obývacej izby.

Retro lusterSvetlo v obývacej izbe s lustrom retro! Staromódny luster, staromódny luster, nahrádza závesné svetlá pre jemnejší a romantický vzhľad. Priamo z podkrovia tety Odile, módneho obchodu alebo neďalekého blšího trhu si môže osvojiť niekoľko štýlov: krištáľ a prívesky pre očarujúcu ošunpanú šik, patinovaný biely kov pre ošunpanú chikovú chatu. Vo všetkých prípadoch volíme k osvetleniu obývacej izby zvlnené a zakrivené línie a žiarovky s efektom vintage.

Staré zrkadloUmiestnenie zrkadla do obývacej izby zväčšuje priestor a zvyšuje jeho jas. So zrkadlom XXL s jemnými ornamentami, kvetinovým rámovaním a elegantnou patinou sa celá atmosféra obývacej izby prepne na zchladenú elegantnú stránku! A nič nám nebráni v maľovaní, zhnednutí alebo korčuľovaní si zrkadla starej mamy alebo starého škvrnitého modelu.

Patinovaný konferenčný stolíkKonferenčný stolík, ktorý je nevyhnutný v obývacej izbe, môže nastaviť tón ... za predpokladu, že budete mať retro vzhľad. Pokiaľ ide o zrkadlo, uprednostňujeme bielu patinu, hviezdu zchladnutej elegantnej výzdoby. A pokiaľ ide o zrkadlo, môžeme si sami zmeniť starý stôl so správnou patinou! Pokiaľ ide o formu, všetko je možné, pokiaľ je nábytok vyrobený z dreva, od recyklovaných paliet po starú pokladnicu.

Vintage stoličkyAko hovoriť o šabbskom elegantnom štýle bez toho, aby ste spomenuli klasické stoličky na medailón? A bez medailónu je väčšina retro stoličiek vhodná pre omšelé elegantné dekorácie. Mali by jednoducho zobrazovať vintage štýl av ideálnom prípade kombinovať drevenú konštrukciu s rafinovanými lištami so sedadlom a operadlom tkaniny ... nie príliš používané, to všetko. Ak je to potrebné, starú stoličku znovu čalúňujeme alebo ju kupujeme s novým efektom!

Krásne retro hodinyMalý ošuntělý elegantný dotyk, ktorý robí rozdiel? Retro hodiny na umiestnenie ako dekoratívny predmet, či už funguje alebo nie. Sen pre milovníkov porcelánu a blšího trhu, ktorý je možné (nie ekonomicky, ale ľahko ...) v prípade potreby opraviť dobrým hodinárom.

Polstrovaná pohovkaČalúnené operadlo, poťah látky, jemné farby a elegantné línie: pravá pohovka musí pripomínať elegantnú (ošuntenú) anglickú chalupu. A prinútite sa, aby ste sa pritúlili, zvlášť! Pohovka Chesterfield alebo zamatová látka, každá pohovka má svoju pohovku, pokiaľ je mäkká, čalúnená a mäkká. S vankúšikmi, z ktorých niektoré sú podľa možnosti kvetinové.

Starý podstavcový stôlStojanový stôl, ktorý je symbolom vintage ducha ošúchaného šik, je tiež nevyhnutnosťou v štýle britskej chaty. Kam dať šálku čaju, bez podstavcového stola vedľa pohovky? V závislosti od veľkosti obývacej izby sa môže hrať na koncoch pohovky alebo ako skutočný kútik na čítanie s retro stoličkami alebo čalúneným kreslom. Vo všetkých prípadoch si vyberieme bielu patinu a ozdobíme ju pekným rámom, čipkou, jednou alebo dvoma sviečkami alebo dokonca vázou sušených kvetov!

Krabice a košeŽiadny minimalizmus v zchladenej elegantnej obývacej izbe. Naopak, akumulujeme recyklované drevené škatule, koše starej mamy, zvetrané skrinky ... Toto, či už sú naozaj vintage alebo úplne nové s krásnym retro efektom!