Užitočný

Olyrêve, špecialista na spánok v Auvergne-Rhône-Alpes

Olyrêve, špecialista na spánok v Auvergne-Rhône-Alpes

Genéza Olyrêve siaha až do 80. rokov, keď sa Camille Berthod, ktorá pracuje u dodávateľa peny pre čalúnnikov, rozhodla uviesť na trh: Mladý muž si vytvára vlastnú rezaciu spoločnosť ADM a na jej výrobu používa surovinu. matrace. V roku 1985, keď čelil stále silnejšiemu dopytu, otvoril paralelne obchod, vesmír podstielky. Začiatkom 90. rokov bol obchod premenovaný na Olyrêve.

© Olyrêve

Výber viacerých značiek

Odvtedy sa Olyrêve rozrástla av súčasnosti má osem obchodov v Haute-Savoie, Savojsku, Pays de Gex a vo Švajčiarsku, ktoré zamestnávajú 150 ľudí. V obchodoch, ktoré sú umiestnené na strednej a vyššej úrovni, ponúkajú najväčšie značky obliečok: ak sú tieto značky dokonale zastúpené, značka má tiež podpisové matrace vyrobené v spolupráci so spoločnosťou Bultex. „Ponúkame náš vlastný sortiment, Olyrêve Prestige: výber šiestich dostupných modelov s najlepšími technologickými pokrokmi, najmä pamäťovej peny na zabezpečenie optimálneho pohodlia a všetky naše modely sú zaručené na päť rokov,“ vysvetľuje Didier Baudchon, obchodný riaditeľ.

© Olyrêve

Celá posteľná bielizeň v jednom priestore

Obchody od 350 do 1200 metrov štvorcových ponúkajú nielen matrace alebo boxové pružiny. Sofaly, oblasť venovaná prestaviteľným pohovkám, môže uspokojiť širšiu klientelu. „Butikový“ priestor spoločnosti Lydor sa venuje predaju posteľnej bielizne, prikrývok a vankúšov. Okrem toho je Olyrêve značkou skupiny Berthod Group, ktorá zamestnáva 150 ľudí a vlastní 25 špecializovaných firiem. Široký výber interiéru, ktorý vám vyhovuje!

© Olyrêve V roku 2018 získa Olyrêve človeka! Vo všetkých obchodoch bol zavedený nový dizajnový koncept s cieľom objasniť ponuku produktov a plne uspokojiť zákazníka tak, aby sa cítil „dobre v posteli, dobre v živote“!

© Olyrêve Olyrêve - ústredie 76, route des Creuses, 74960 Cran-Gevrier 04 50 22 64 74 //www.olyreve.fr/ Facebook