Informácie

Záhrada a balkón: uprednostňujete lavicu alebo stoličku?

Záhrada a balkón: uprednostňujete lavicu alebo stoličku?

Za slnečných dní je čas znovu investovať svoju záhradu, terasu alebo balkón! Či už na obed, chatovanie s priateľmi, čítanie knihy alebo hracie karty, tam budete tráviť čas. Takže radšej sedíte na stoličke alebo skôr na lavičke - aj keď to znamená na chvíľu ležať? V závislosti od vášho vkusu, vašich návykov a priestoru, ktorý máte, vás prevedieme výberom vhodného nábytku pre váš vonkajší priestor.

Priestorovo úsporné stoličky na mojom balkóne

Púšťame to zvyšok roka, takže za pekného počasia využime výhody! Ak máte to šťastie, že máte balkón, musíte nájsť tipy na jeho usporiadanie napriek jeho obmedzenej veľkosti. Ak chcete optimalizovať priestor svojho balkóna, pretože ho budete chcieť ozdobiť trochou zelene, začnite výberom nábytku, ktorý nezaberá veľa miesta, a odvažujte sa jasnými farbami, aby ste získali letnú atmosféru. Na dva okamihy, ako u priateľov, môže trik urobiť skladací stôl a stoličky. A prečo nepridať jeden alebo dva ležadlá, ktoré môžete uložiť rovnako ľahko? Máte tiež možnosť stohovateľných stoličiek, ak chcete prispôsobiť priestor tak, aby vyhovoval hosťom, alebo dokonca malú farebnú lavicu, ktorá bude diskrétna oproti stene a ktorú v jedálni môžete ľahko recyklovať. ročne.

Dve skladacie stoličky a pol tabuľky, ideálne na šetrenie miesta na balkóne.

Multifunkčná lavica pre modulárnu terasu

Chcete urobiť z vašej terasy miesto na oddych vonku, ale aj priateľské miesto na prijímanie priateľov? Rozhodnite sa pre praktický a odolný nábytok, ktorý vám umožní zmeniť atmosféru v mihnutia oka: pre bublinu oceníte konferenčný stolík drevené, jednoduché alebo vo forme hrudníka, do ktorého sa dajú ukladať vankúše, ako sú fľaše pre aperitív, a ktoré môžete použiť ako ďalšie sedadlo, keď máte hostí pri stole. Takéto stoličky sa nedajú znásobiť! Ďalšou možnosťou je dekoratívna lavica s integrovaným kvetináčom na pestovanie vašich obľúbených rastlín, ktorá bude rovnako užitočná pri ubytovaní improvizovaných hostí.

Záhradná lavica na balkón, ktorá spája praktickosť a dekoráciu vo všetkých originálnych prevedeniach!

Pohodlné stoličky a lavice pre moju záhradu

Máte radi veľké stoly a jedlá, ktoré navždy pokračujú so svojimi blízkymi a priateľmi? Je čas investovať do záhrady vytvorením relaxačného priestoru na jednej strane, pre aperitív a kávu a slávnostným na druhej strane okolo veľkého stola. Ak chcete svojmu posedeniu dať príjemnú stránku, vyberte a lavica s operadlom a lakťovými opierkami kam dať nejaké vankúše. Pred inštaláciou okolo stola je radšej triezve a neutrálne v dreve alebo oceli. Ak však dokáže pojať viac hostí, bude menej pohodlné ako stoličky na obedy alebo večere, ktoré sa potiahnu. Potom sa rozhodnite pre dizajnérske sedadlá, také estetické, ako sú útulné, ktoré budú rovnako vonku ako aj vo vnútri.

Pre väčšie pohodlie sa rozhodnite pre lavicu s operadlom a lakťovými opierkami!