Kategórie Komentáre

Komentáre

Dizajnový trend: zameranie na žiarovky

Nemožno minúť, sú všade! Od butikov po ozdobné časopisy až po najmodernejšie hotely a reštaurácie, žiarovky žiaroviek rozjasnia každý interiér. Vintage alebo moderný, triezvy alebo farebný, zavesený alebo mobilný ... Jedna vec je istá, žiarovka je odkrytá a to pre naše najväčšie šťastie!
Čítajte Viac
Komentáre

Výber správnych uzáverov

Aké rolety by som mal nainštalovať na svoju fasádu? Nie je ľahké odpovedať vzhľadom na neprebernú ponuku. Tu je niekoľko vecí, ktoré vám pomôžu pri správnom výbere. Uzávery samozrejme vytvárajú úplnú alebo čiastočnú tmu v miestnostiach. Slúžia tiež ako slnečná bariéra zastavením 95% slnečného tepla.
Čítajte Viac
Komentáre

Mamin rozhovor: Poulette Magique

Po našom vynikajúcom rozhovore s Evou z blogu Mini Reyve je odpoveď na náš rozhovor s mamou Cécile - alias Poulette Magique. Cécile bloguje koncom roku 2009 na Poulette Magique, kde objavujeme jej svet prostredníctvom svojich detí, dekorácií a lístkov pre domácich majstrov. Zberateľská mama, ktorá nám ukazuje svoj svet na fotografiách a dobrom humore!
Čítajte Viac
Komentáre

Priblížte vonkajšie vankúše

Vankúš je synonymom komfortu a relaxácie a je dokonalým útulným doplnkom. Vankúš používaný v interiéri je tiež výborným spojencom na vytvorenie útulného hniezda vonku. Ako si vybrať vankúše vhodné pre záhradný nábytok? Ktoré modely pre ktoré dekoratívne štýly? Aký materiál by sa mal uprednostňovať pre ľahkú údržbu?
Čítajte Viac
Komentáre

10 vecí, ktoré môžete robiť s drevným popolom

Máte šťastie, že máte krb? Po požiari plameňov oheň ustúpi popolu. Rovnako ako mnoho iných, nevenujete pozornosť. Drevný popol, okrem toho, že je prírodným prvkom (za predpokladu, že pochádza zo suchého a nespracovaného dreva), však obsahuje významné vlastnosti na údržbu interiéru aj záhrady.
Čítajte Viac
Komentáre

Plávajúci povlak

Skrinka na náradie Lopatka na hladidlo Nanášacia vrstva Nože na brúsny papier Rohový nôž Plnenie práškového povlaku alebo hotové na použitie s premenlivou veľkosťou častíc Môžete to urobiť sami pomocou vodného nanášania, s množstvom premenlivej veľkosti častíc. , alebo si ju môžete kúpiť. Je to povrchová úprava, ktorá urobí zázraky, najmä na nových a príliš „múdrych“ stenách.
Čítajte Viac
Komentáre

Vylepšite čaro vonkajšieho stravovania

V lete sú stredobodom záujmu veľké stoly, ktoré sú synonymom príjemnosti. Umenie pohostinnosti nebolo nikdy také úspešné. Výsuvné stoly, pergoly: Praktický letný nábytok! Kto hovorí o veľkých stoloch, hovorí o adekvátnom nábytku. S rozšíriteľnými stolnými modelmi ako WHISPER, ktoré sa môžu ubytovať až 10 hostí, sa stanete recepčným profesionálom.
Čítajte Viac
Komentáre

Závesy s dvojitou podšívkou

V niektorých veľmi kultivovaných prostrediach určite budete chcieť začať vyrábať záclony, ktorých hlava je zdobená týmito krásnymi okrúhlymi záhybmi ... ktoré sa vyrábajú iba ručne! Hlboké a veľkorysé tieto záhyby odhaľujú podšívku: dobrá príležitosť na výber farebnej a hodvábnej látky.
Čítajte Viac
Komentáre

Výstava „7 skvelých architektov“ prichádza na Le Bon Marché

V tomto roku je slávna „séria 7“ Arne Jacobsen stará 60 rokov. A oslavuje sa to! Ikonka dizajnu sa ďaleko od odchodu do dôchodku oslavuje prostredníctvom výstavy „7 skvelých architektov“ v Bon Marché, kde ju interpretuje a reviduje sedem veľkých architektov. Prvý vo Francúzsku! Séria 7: najpredávanejší dánsky kus nábytku na svete Po svetovej premiére v múzeu dizajnu v Gente v júli 2015 sa na výstave Le Bon Marché vystaví výstava 7 skvelých architektov, ktorá zaujme profesionálov a zvedavých okoloidúcich.
Čítajte Viac
Komentáre

Výukový program: výroba sádzačov so starými pneumatikami

Plochá pneumatika? Chic, potom máme konečne dobrý dôvod na to, aby sme si vytvorili domáci pestovateľ. DIY, ktorý má malý efekt v záhrade, položený na zemi alebo naskladaný, s plochou pneumatikou alebo dokonca s nákladom starých pneumatík na šrot ... A prisahal, že žiadny sused nebude mať to isté! Materiál Pneumatická bridlica z plsti alebo kriedy Dobrý rezací panel na regeneráciu spodnej časti geotextílie a zošívačka Farba na striekanie Pôdny kompost Rastliny Skrutky a skrutkovač (voliteľné) Krok 1.
Čítajte Viac
Komentáre

6 módnych mosadzných predmetov

Veľmi populárny v 70. rokoch, v našich interiéroch sú mosadzné povrchy. Skladá sa z medi a zinku, je to prezývka žltá meď alebo florentský bronz. Vďaka brilantným odrazom elegantne odráža všetko svetlo, ktoré sa mu ponúka. Ale ak ho tak veľmi milujeme, je to preto, že vie, ako sa prispôsobiť všetkým ozdobným štýlom.
Čítajte Viac
Komentáre

5 pravidiel, ktoré treba dodržiavať, aby ste správne usporiadali svoju spálňu

Rodinná spálňa je skutočná suita alebo jednolôžková izba, dekompresná komora rodičov, druhý vietor pre páry a zenová bublina pre dospelých. Nevyhnutne snívame o optimalizovanom usporiadaní, ktoré podporuje oba momenty na dve pokojné noci a osviežujúce ráno! Riešenie? Postupujte podľa niekoľkých jednoduchých pravidiel, aby ste správne usporiadali svoju spálňu.
Čítajte Viac
Komentáre

Sklenená priečka

Krok za krokom 1 Na podlahe a na jednej zo stien sledujte umiestnenie priečky a zhmotnite prvú radu tehál priamkou rovnobežnou s 8 cm od prvej. 2 Poškrabajte stenu, aby ste dobre prilepili maltu. 3 S bielou maltou nalejte žehliacu plochu asi 4 cm hrubú a pred vyhladením povrchu vložte do 2 skrútených žehličiek.
Čítajte Viac
Komentáre

Tónovaný vosk

Ideálne je pripraviť tento vosk v plastových fľašiach rozrezaných na polovicu pozdĺžne. Akonáhle je vaše pozadie je pripravené, prejsť tónované vosk s veľkou kefou, potom upravte svoj povrch (handričku, kefa, hrebeň, rukavice ...). Vždy pracujte v malých oblastiach, prekrývajúcich predchádzajúce.
Čítajte Viac
Komentáre

Pred / Po Nová osobnosť pre exteriéry v tradičnom štýle

Francúzsko má najväčší fond súkromných bazénov v Európe s 1,7 milióna súkromných bazénov. Ak sú Francúzi zástancami všetkých kategórií v tejto oblasti, nie je to vždy rovnaké pre dekoráciu záhrady, ktorej estetika je niekedy mätúca. Kúpanie v bazéne je pre vašu nehnuteľnosť bezpochyby plusom, musíte však vedieť, ako ju rozvíjať!
Čítajte Viac
Komentáre

Ako navrhnúť teplú obývaciu izbu?

Ak chcete navrhnúť teplej obývacej izby, nestačí kúpiť pekný nábytok a pekné dekorácie: je tiež potrebné myslieť na parametre, ako je jas, skladovanie alebo dokonca usporiadanie miestnosti. Nechajte v prirodzenom svetle © Lapeyre Nech je veci jasné: aby bola obývacia izba teplá a príjemná na život, je nevyhnutné, aby bola jasná.
Čítajte Viac