Kategórie Informácie


Informácie

Urobte si vlastné recepty na odstraňovanie buriny

Aké sú vlastnosti organického zabíjača burín? Organický zabijak buriny musí rešpektovať životné prostredie a musí byť schopný eliminovať burinu burinu alebo burinu, ktorá sa často nesprávne nazýva burina. Môže ísť o ekologický produkt na ničenie buriny, ktorý kupujeme v záhradných centrách.
Čítajte Viac
Informácie

Ako ozdobiť narodeninovú tortu?

Chcete začať vyrábať narodeninovú tortu pre jedného zo svojich blízkych? Pri príležitosti príležitosti a zapôsobenia na vašich hostí sme uviedli niekoľko tipov na zdobenie vášho narodeninového tortu. Zabudnite na tradičné sviečky a nechajte sa zvádzať týmito nezvyčajnými nápadmi!
Čítajte Viac
Informácie

Vloženie bodu na strop

Či už ide o nízke napätie, 12 V alebo o napájanie 220 V, majú zapustené bodové svetlá tú výhodu, že sú diskrétne a dokonale integrujú osvetlenie miesta s jeho architektúrou. Vyskytujú sa s falošnými stropmi, škvrny naďalej miniaturizujú, najmä od príchodu veľmi nízkeho napätia.
Čítajte Viac
Informácie

Formovanie dverí

Štvorcová sada nástrojov Vodováha Vykonávanie meraní Toto je najdôležitejšia a najťažšia časť tohto projektu! Tradične má tento typ komunikačných dverí tri asymetrické panely, jeden veľký na vrchu a dva malý na spodku ... Nič vás núti, aby ste dodržiavali tento príkaz!
Čítajte Viac
Informácie

5 tipov na odmastenie kuchynského nábytku

V kuchyni čelí nábytok náročným testom. Medzi postriekaním kuchynským olejom a stopami jedla musí byť kuchynský nábytok starostlivo udržiavaný, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Poradíme vám, ako odstrániť mastné škvrny. Objavte 5 tipov na odmasťovanie kuchynského nábytku.
Čítajte Viac
Informácie

Pripojené rádiá, nový dekoratívny trend?

Sprevádzal mnoho generácií počas kľúčových momentov v histórii. Urobil viac ako jeden tanec a zhromaždil ďalších počas dôležitých športových okamihov. Pomenoval som rozhlasovú stanicu! Myslíš si, že to bolo zastarané a syrové? Zamyslite sa znova, rádio prechádza desaťročia bez starnutia!
Čítajte Viac
Informácie

Škvrna

Staré dvere a okná sú často pokryté množstvom vrstiev farby ... nie vždy sa dajú ľahko odstrániť! K dispozícii sú dva riešenia: • Chemické morenie vďaka gélu (typ Dilunett od Durieu): bez rozpúšťadla, tento gél sa nanáša štetcom so syntetickými štetinami a náradie sa prepláchne voda.
Čítajte Viac
Informácie

Mozaika

Krok za krokom Skôr ako začnete s budovaním celej svojej kúpeľne, je tu postup pre malú fresku ... ktorá vás začne! 1 Na 180 g papiera nakreslite ceruzkou. 2 Pomocou klieští na rezanie strihajte tesseru a skladujte ich v škatuliach podľa ich farieb.
Čítajte Viac
Informácie

Deň matiek: našu kartu ilustrovanú na stiahnutie Lucille Michieli

Pripravte si najkrajšie pero na napísanie milého slova, ktoré pošlete svojej obľúbenej mame na Deň matiek vďaka našej krásnej ilustrovanej karte na stiahnutie. Malá ručne napísaná karta pre vašu mamu, trochu šťastia v obálke. Na Deň matiek sme pozvali mladú Lucille Michieli, tvorivú obchodnú spoločnosť, od ilustrácie po keramiku až po šitie, aby sme si stiahli mapu.
Čítajte Viac
Informácie

Podlahy: korok

Veľmi kompletný materiál, ktorý je veľmi ľahko odolný voči vlhkosti, vo všetkých izbách domu je kork. Napríklad poskytuje veľa pohodlia, ktoré sa používa ako podlaha v kúpeľni. Vďaka svojej štruktúre - bunky naplnené vzduchom, ktoré ich robia odolnými proti hnilobe, je to dokonalý tepelný a fonický izolátor, ktorý tiež odoláva účinku dierovania; nainštalujete ho bez problémov do oblasti s vysokou premávkou.
Čítajte Viac
Informácie

Ako udržať jedlo dlhšie? Objavte našich 12 tipov

Zastavte tvrdú bagetu ako baseballovú pálku! Zastavte klíčenie klíčkov skôr, ako ho ešte ochutnáte! Ste unavení z reptania, keď objavíte jedlo v tomto stave. Odporúčame vám objaviť lacné tipy. 3 jednoduché gestá zachovania, ktoré sa majú prijať v každodennom živote, vás nepoznám, ale pre mňa ako budík ma niektoré veci môžu mať zlú náladu: chlieb príliš suchý na to, aby som pripravil svoje sendviče, cukor, ktorý spadá do veľkých blokov v mojom tele jogurt alebo dokonca bezduché „ramollo“ sušienky na spodnej strane balenia.
Čítajte Viac
Informácie

Vymeňte predné dvere

Rozumný projekt Masívny preklad v žule je klasickým prvkom tradičnej bretónskej architektúry. Tento dom, pomerne nedávny a postavený v betónovom bloku, predstavoval vysoké a úzke vchodové dvere, celkom nepísané. Aby sme mu dali „bretónsky“ charakter, položili sme sklenené dvere s panelmi, oveľa malebnejšie (kúpené „na mieru“) a prekonali sme ich falošným prekladom zo žuly v doske.
Čítajte Viac
Informácie

Vytvorte modulárny lodeninový záves

Materiál 20 x 60 cm ružový, fuchsiový, červený a kupón Bordeaux Loden 1 otočný nôž 1 pravítko 36 očká s priemerom 8 mm 1 kliešte na okuliare 18 kovové krúžky s priemerom 2,3 mm v priemere 6 klieští s krúžkami 15 'Rezanie štvorcov Preložte štyri kupóny loden a narezajte ich vnútri pomocou rotačnej rezačky, troch štvorcov, každé široké 18 cm.
Čítajte Viac
Informácie

Ako voňať svoj interiér?

Už vás nebaví vôňa roztopeného alebo zatuchnutého syra v dome? Jeden, vzduch, dva, parfumy! A v rodine domácich vôní existuje množstvo metód pre všetky profily a scenáre, z ktorých niektoré sa stávajú skutočnými dekoratívnymi hodnotami. Hovoríme vám všetko, všetko, čo musíte urobiť, je vybrať.
Čítajte Viac
Informácie

Oktoberpísané papierové vázy

Octoot je pekná značka vytvorená Marcelom Braerom. Baer, ​​ktorý odišiel z Zürichu do Barcelony po stopách rodinnej histórie poznačenej Stredomorím, chcel vytvárať objekty, hlavne pre kanceláriu, evokovať cestovanie a umožňovať vytváranie príbehov. Slnko, umenie a materiály sú stredobodom odborných remeselníckych kolekcií spoločnosti Octoot.
Čítajte Viac
Informácie

Výukový program: maľba v sláčikovom umení

V módnej DIY rodine je sláčikové umenie majstrom. Je prístupný pre všetky úrovne nadšencov pre domácich majstrov, stojí to skoro nič a dekor vylepšuje za menej ako dva ... Ešte lepšie? Výsledkom je jedinečný, prispôsobený, trendový a úprimný kánon. Pripravte cievky nití, povieme vám všetko! Materiál Doska s požadovanými rozmermi A lak alebo olej na dosku (voliteľné) Klince A Kladivo Motúzy alebo bavlnené nite Nožnice na papier Kroky 1.
Čítajte Viac
Informácie

5 konzervovanie pre domácich majstrov

Vlajkový materiál tejto chvíle, palica je všade! V dekoratívnych časopisoch, ako aj v špecializovaných predajniach. A my rozumieme prečo! Svojím grafickým a vzdušným vzhľadom je dotykom pravosti v modernom interiéri. Pretože sa s ňou ľahko manipuluje, dávame vám naše obľúbené inšpirácie na vytváranie vlastných dekoratívnych predmetov v plechovkách.
Čítajte Viac
Informácie

Výpočet a inštalácia tyče alebo koľajníc

Toolbox Papierová ceruzka Skrutkovač Vodováha Skrutky a hmoždinky vhodné pre stenu Vŕtačka Pravítko Meter Saw Tyč alebo koľajnica? Koľajnica alebo koľajnica je najvhodnejšia, ak ju zakrývajú hlavy vašich záclon. Skladá sa z jedného (alebo dvoch, ak existujú dve záclony) kovového alebo PVC profilu, v ktorom posuvné vozíky, jazdci, posúvajú záclony pomocou plastových spon.
Čítajte Viac