Kategórie Ostatné


Ostatné

Ako prefarbiť kovový kus nábytku?

Obnovili ste už starý kovový kus nábytku? Alebo len chcete svoj kovový nábytok vylepšiť? Dáme vám všetku našu radu, aby ste mu dali druhý život prostredníctvom maľby! Čistenie a odizolovanie, ochrana a spodná vrstva, maľovanie a prispôsobenie ... Objavte všetky kľúčové kroky na prelakovanie kovového nábytku!
Čítajte Viac
Ostatné

Tadelakt, náter hammamov

Tento ekologický a tradičný obklad stien sa v marockých hammamoch používa už veľmi dlho a je materiálom momentu, keď hovoríme o výzdobe interiéru. Tadelakt v arabčine znamená „hladiť“, „masáž“, ktorý nemá nič spoločné s hammammi, ale skôr s implementáciou, ktorá spočíva v dlhodobom vyhladení náteru, dodá tejto jemnej textúre. na dotyk, ktorý by uveril hladkému mramoru.
Čítajte Viac
Ostatné

Rastliny medu v záhrade

Hmyz je našim priateľom, je nevyhnutný pre prírodu, a preto aj v našej záhrade. Dnes však masívne používanie pesticídov a šialenstvo v dokonalých záhradách dramaticky znižuje množstvo malých zvierat. Veríte v biodiverzitu? Chcete urobiť gesto pre planétu?
Čítajte Viac
Ostatné

Namontujte stolovú lampu

Stolové lampy svojou mäkkosťou dopĺňajú efektívne, ale trochu neosobné osvetlenie pevných alebo viacerých technických zariadení. Hrnčiarstvo prinieslo späť z výletu, kúsok naplaveného dreva zozbieraného pri mori, ohromujúci kamienok ... Použite svoju fantáziu a uvoľnite svoju kreativitu, aby navrhla jedinečný kus ... pri rešpektovaní určitých pravidiel, ktoré to umožnia krásny objekt, ktorý vás osvieti.
Čítajte Viac
Ostatné

Záhradný nábytok: nákupný výber

Od pohodlia za nízke ceny až po najnáročnejšie kokonovanie objavte náš nákupný výber záhradného nábytku, ktorý bude sprevádzať vaše leto. Nízka cena Začnime s výberom záhradného nábytku so sadou 4 kusov SHRINK. Záhradný nábytok SHRINK sa skladá z dvojmiestnej pohovky, dvoch kresiel s jedným sedadlom a konferenčného stolíka z tvrdeného skla a rýmuje sa pohodlne a za nízke ceny.
Čítajte Viac
Ostatné

Škvrna

Veľkou výhodou škvŕn je ich ľahká oprava. Stačí piesok a žehliť nový kabát! Nečakajte, až škvrna zakalí a alebo zasiahne múka, inak budete musieť pruhovať podporu. DÔLEŽITÉ VEDIEŤ Ak sú škvrny prítomné v širokej škále farieb, je možné ich ľahko zafarbiť pomocou univerzálnych farbív, pigmentov alebo umeleckých farieb (pokiaľ nie je na obale uvedené inak).
Čítajte Viac
Ostatné

8 štýlov terárií, ktoré zmenia váš interiér

Povesť terárií už nie je potrebné obnovovať. Mnohí z nás naozaj milujú tieto malé vnútorné záhrady. Aby sme zmenili relatívne klasické modely, objavili sme naše obľúbené inšpirácie z atypických terárií. V zvonku, na stojane, zavesenom, vo forme lopty, grafiky, odklonenej ... Objavte 8 štýlov terárií, ktoré zmenia váš interiér!
Čítajte Viac
Ostatné

3 tipy šetriace priestor na nastavenie malého exteriéru

Skladací nábytok, diskrétne svietidlá a výsuvný stôl ... 3 musia využívať krásne dni optimalizáciou priestoru vášho malého exteriéru. Rozhodnite sa pre skladací nábytok Pre vybavenie malého exteriéru nie je nič praktickejšie ako nábytok, ktorý hrá na premeny. Chcete si pochutnať na brunch na terase bez nasýtenia vášho priestoru?
Čítajte Viac
Ostatné

Tipy pre brico: zdvihnite svoj dom

Snívate o priestrannejšom dome bez toho, aby ste sa museli sťahovať? To je možné pomocou zdvíhania, čo je technika vytvárania ďalšieho povrchu na streche bez zasahovania do zeme. Dobrá alternatíva na vytvorenie novej miestnosti bez väčších prác. Aké sú fázy tohto typu rozšírenia?
Čítajte Viac
Ostatné

4 pravidlá, ktoré treba dodržať pri správnej inštalácii jedálne

Jedáleň je jednou z najdôležitejších častí interiéru. A z dobrého dôvodu sa tu stretávame ako rodina na konci dňa a zdieľame špeciálne chvíle so svojimi blízkymi. Toľko dôvodov na to, aby sa z neho stalo miesto stretnutí, kde je kľúčovým slovom komunita. Či už je veľký alebo malý, či je otvorený do kuchyne alebo zdieľaný s obývacou izbou, vám ponúkame všetky naše rady, ako optimalizovať vašu jedáleň.
Čítajte Viac
Ostatné

Vápno

Správny termín Keď riedenie vápna presiahne 1 objem vápna na 2 až 3 objemy vody, hovoríme o vápna ... Pri 1 objeme vápna na 4 až 6 objemov vody dôjde k leptaniu. , Základňa a výroba preto zostávajú rovnaké. K počiatočnej hmotnosti vápna budete vždy pridávať 1% kazeínu (alebo iného fixačného prostriedku).
Čítajte Viac
Ostatné

Vytvorte prikrývku vázy s jarnými kvetmi

Zvedavá, žiadna kvetina neodolá potešeniu z toho, že vystrelí hlavu z vázy cez tisíce motýľov položených sem a tam. Materiál: Modré, zelené, ružovo sfarbené vrstvy (hroznový formát, 200 g) 1 pravítko 1 sklo 1 rezačka 1 polohovateľná rezačka cookie Obojstranná lepiaca páska V trasovacej fólii hrozna môžete vytvoriť niekoľko krytov váz.
Čítajte Viac
Ostatné

Všetko na prípravu koktailov tento rok v lete

Leto sa rýchlo blíži. A kto hovorí leto, hovorí aperitívy a koktaily na terase! Mojitos, Cuba libre, Bloody Mary, Cosmopolitan ... Čo ak pôjdete za pult? Ak chcete pripravovať bláznivé koktaily, nemusíte byť odborníkom na mixológiu. Tu je niekoľko základných tipov! Základné vybavenie Trepačka je základným doplnkom na prípravu veľkého repertoáru vynikajúcich koktailov.
Čítajte Viac
Ostatné

Vytvorte soliflorovú vázu

Ľahké, tieto vázy radi privítajú detské sedmokrásky a iné divé kvety ... Materiál: - 1 malá trubica regeneračného kvetinárstva - Maľovanie na vitráže - Spevnená nylonová niť - 1 plochá svorka - 1 zlomený prsteň 20 mm priemer - 2 drviace perly - 1 malý broskyňový olovo Realizácia: 5'Prepracia Vystrihnite si nylonovú niť medzi 30 a 50 centimetrov.
Čítajte Viac
Ostatné

Nálepky od podlahy po strop

Plage, špecialista na interiérové ​​dekorácie podláh a stien viac ako 20 rokov, predstavil na veľtrhu Maison et Objet 2008 svoju novú kolekciu podlahových lepidiel. Lepidlá na špeciálne obklady Dobrá správa pre obklady: Plage vytvorené nálepky špeciálne pre ne.
Čítajte Viac
Ostatné

Vlna, gang a plumen: návrat makramé

Spolupráca Plumen a Wool a Gangu znamená návrat makramé do našich interiérov. Značka štýlových žiaroviek a svetiel je spojená s webovou stránkou, ktorá predáva pletené a háčkovacie súpravy. Z tejto únie sa rodia tri modely závesných svetiel. Závesné nad jedálenským stolom, na strope vašej spálne alebo dokonca na vašej chodbe oživia s panvalou zabudnutú módu zo 70. rokov.
Čítajte Viac
Ostatné

Nainštalujte zvukovú priečku

Aký cieľ? Výhodou dobrej zvukovej izolácie je, že každý člen rodiny môže mať svoje činnosti, dokonca aj hlučné, bez toho, aby rušil ostatných. Vo vnútri bytu je znečistenie hlukom hlavne hluk prenášaný vzduchom, to znamená hlasy a hudba, hluk nárazu (šoky) a hluk zariadenia.
Čítajte Viac