Kategórie Tipy


Tipy

5 nápadov, ako ľahko ozdobiť svoj veľkonočný stôl

Rovnako ako každý rok sa radi stretávate ako Veľká noc. Pri príležitosti tejto príležitosti si chcete vytvoriť peknú dekoráciu stola. Nechcete sa však ujať vedenia a minúť všetky svoje úspory! To je dobré, dávame vám tie najlepšie inšpirácie, aby ste ľahko ozdobili svoj veľkonočný stôl ... Jediné, čo musíte urobiť, je kresliť!
Čítajte Viac
Tipy

Rozjasnite svoj exteriér

Ľahký veniec, držiak sviečky alebo lampa na prelamované svetlo, nájdite ideálne osvetlenie na vylepšenie terasy alebo na užívanie záhrady. Sviečka vo všetkých jej formách Sviečky a lucerny sú skvelou klasikou pre vonkajšie stolovanie. Poskytujú teplé osvetlenie na stole alebo v blízkosti záhradného nábytku. Možnosti sú nekonečné a hlavnou vecou je prispôsobiť ich štýlu vášho exteriéru.
Čítajte Viac
Tipy

Tipy pre rodičov: Ako pripraviť domáce občerstvenie s programom super mamičky?

Nezabudnite na dobrú vôňu madeleín z rúry, sušienky pripravené vašou babičkou alebo dokonca na jednoduché a príjemné detské občerstvenie, ako je krajec chleba s čokoládovými obkladmi. Občerstvenie je skutočným okamihom potešenia a spomienok pre mladých i starých. Palmový olej, farbenie, výroba vlastného občerstvenia vám umožní vedieť, čo vaše deti jesť, a prispôsobiť ingrediencie podľa ich vkusu a potrieb.
Čítajte Viac
Tipy

Vápno

Napodobnenie starej opotrebovanej bielej vody Ideálne je nanášať tri vrstvy farieb rôznych odtieňov. Po vysušení prvej vrstvy jemne kefujte drôtenou kefou, prachom a druhou vrstvou prejdite o tri až štyri dni neskôr, pričom dajte pozor, aby ste stenu mierne navlhčili.
Čítajte Viac
Tipy

5 musí mať k odpočinku v záhrade

Záhrada v kľudnom režime po celý deň. Leto je výzvou na oddych. Od ležadla po ležadlo, od hojdačky po altánok, od ležadla po opaľovanie - inventarizujeme základy záhradnej dekorácie na bublinu, relaxáciu, vo všetkých hodinách dňa!
Čítajte Viac
Tipy

Závesy: Meranie a inštalácia

Užitočné informácie S niektorými veľmi ľahkými textíliami (tyl, organza, bavlnený závoj atď.) Sa ťažko manipuluje, neustále sa pohybujú a odolávajú pripnutiu. Aj keď je to trochu únavné, neváhajte si všimnúť rovný okraj látky a opatrne si zafixujte lem tak, že sa rozhodnete pre dvojité zastrčenie, oveľa pevnejšie.
Čítajte Viac
Tipy

Ako si každý deň vyberať jedlo?

Či už ste sami, ako pár alebo ako rodina, každodenné jedlá sa musia dokázať prispôsobiť vášmu životnému štýlu. Dosky, príbory, poháre, riady ... Materiál vašich jedál je určený podľa vašich potrieb. Pokiaľ ide o dekoratívny štýl, sú možné fantázie za predpokladu, že máte triezvy základňu.
Čítajte Viac
Tipy

Ako si vybrať elektrickú planchu?

Výhody varenia plancha už nie je možné demonštrovať: zachovanie chuti a výživných vlastností jedla, ľahké používanie, zbytočné pridávanie tuku ... skrátka, v kuchyni je populárna elektrická plancha! Stále musíte vedieť, ako si vybrať v obchode. Postupujte podľa pokynov!
Čítajte Viac
Tipy

Všetko pre úspešný aperitív

Keď sa leto blíži, dni sa predlžujú, teplota stúpa a vyzýva nás, aby sme využili tie najlepšie neformálne jedlá s rodinou alebo priateľmi. Čo by mohlo byť lepšie ako aperitív na spoločnú slávnostnú a gurmánsku chvíľu? Večerný aperitív, ktorý sa skladá z tuctu malých jedál, tepelne upravených alebo slaných, slaných a sladkých, pozýva na pôžitok, zatiaľ čo zostane primeraný po častiach.
Čítajte Viac
Tipy

Aké farby spájať s minimalistickým dekorom?

Minimalizmus nie je nový. Vytvorené v 60. rokoch minulého storočia v Atlantiku je stále v centre dnešného trendu. Toto hnutie sa zasadzuje za jednoduché pravidlo: vyzdobiť miestnosť čo najmenej, aby sa znovu interpretoval pojem priestoru. Ale pozor, zdobenie málo neznamená, nie zdobenie.
Čítajte Viac
Tipy

Štuk: zmes vápna, piesku a mramoru

Zmes vápna, mimoriadne jemného piesku a mramorového prášku, tento základný náter s lesklým a hladkým vzhľadom dáva vynikajúce odrazy svetla. Ak je vykonanie trochu chúlostivé a únavné, zostáva v dosahu neprofesionálneho ... po testovaní! Široko používaný v benátskych palácoch, bol veľmi obľúbený u Egypťanov a Rimanov.
Čítajte Viac
Tipy

Ako vylepšiť tehlovú stenu?

Máte originálnu tehlovú stenu? Aké máš šťastie! Pretože akýkoľvek dekoratívny štýl, ktorý tomu pripisujete, tehlová stena je vždy senzáciou! Svojim reliéfom a nedokonalosťami si kladie svoj charakter a priťahuje všetky oči. Dáme vám všetky naše tipy na dekorácie na vylepšenie vašej tehlovej steny ... 1.
Čítajte Viac
Tipy

Tehlová priečka uprostred

Odtiene intenzívnych odtieňov, teplé tóny zeme, trápené reliéfy, rovnomerné alebo úplne hladké ... to sú vlastnosti tehál. Ľahké, ľahko použiteľné a veľmi „dekoratívne“, budú preto ideálne na vytvorenie priečky v strednej výške. Výpočet množstiev Vždy starostlivo rozvrhnite oddiel, ktorý vám počas montáže ušetrí drahocenný čas.
Čítajte Viac
Tipy

Duch farieb

Grafická dizajnérka a ilustrátorka spoločnosti Delphine Trivic sa špecializovala na farbenie interiérov a založila agentúru „L'esprit d. Couleurs“ vo Viroflay v regióne Paríž. Rozhovor Nadège Monschau Aké sú trendy farby? Móla a odtiene šedej. Ale je lepšie nespoliehať sa na vývojové tabule, aby obnovili váš interiér: sú príliš pominuteľné.
Čítajte Viac
Tipy

Záhradný nábytok človeka v 4 lekciách

Moderný a úplne nový záhradný nábytok, ktorý nemusíte meniť oproti minulému roku, je to možné. Tu je najlepší nápad, ako sa tam dostať. Obliekanie záhradného nábytku farbou Najbežnejšou metódou pridávania farieb do exteriérového nábytku je malá maľba.
Čítajte Viac
Tipy

Vybavte a namontujte lampu

Pripojenie Na pripojenie žiarovky potrebujete zástrčku a zásuvku; spínač na napájacom kábli umožňuje ľahké ovládanie osvetlenia. Dva drôty s drôtom v jadre sú dvojité a sú vo forme plochého, flexibilného drôtu. Zástrčka sa používa na pripojenie lampy.
Čítajte Viac
Tipy

Ste v pokušení byť šéfkuchárom reštaurácie?

Vášnivý kuchár, blázon do dobrého jedla, milovník výziev: nový koncept Ikea je vyrobený pre vás! Efemérna reštaurácia v centre Paríža, ktorá dáva milovníkom jedla šancu stať sa večer šéfkuchárom svojej reštaurácie. Ako sa splní sen stať sa kuchárom?
Čítajte Viac
Tipy

Recyklované dekoratívne predmety z Afriky

Každý už pozná malé autá v plechovkách koky a iných sladkých nápojoch. Ale už ste niekedy videli tieto neuveriteľné stvorenia vo vnútorných tubách alebo tieto riady v telefónnych drôtoch? V Afrike je potreba zhodnocovania materiálov vyvolaná nedostatočnou ekonomikou, kde čo najdlhšie opravujeme a používame objekty.
Čítajte Viac