Kategórie Tipy

Dekorácie, protijed k chmúrnosti
Tipy

Dekorácie, protijed k chmúrnosti

Výzdoba je skvelým spojencom na boj proti temnote. S dávkou fantázie, nádychom farby a nádychom originality je to účinný prostriedok. Ako dôkaz je to jedna z hlavných tém budúcich Maison et Objets 2009, ktoré sa budú konať od 23. do 27. januára. Začnite teda s liečbou prijatím 5 dekoratívnych nápadov, aby ste prelomili jednotvárnosť!

Čítajte Viac
Tipy

Naše obľúbené pre váš piknik

Je to pikniková sezóna vonku! Do parku alebo na pláž nás sprevádza kôš, pestré jedlá a vankúše na očarujúcu prestávku. Koše, obedové tašky a chladiče, tieto terénne kontajnery Kto povedal, že piknik bol komplikovaný? Dnes je tu veľa článkov, ktoré uľahčujú náš život.
Čítajte Viac
Tipy

IZBA RODIČOV A OTVORENÝCH RODIČOV

DUBBOVANIE A ROZDELENIE. Placo®, riešenie pre každú izbu v dome! Zvuková izolácia, tepelná izolácia, odolnosť proti vode alebo ohňu, čistenie vzduchu v interiéroch ... rad Placo® ponúka riešenie pre každú izbu v dome. Doska Placo® Phonic, odporúčaná do spální a obývacích izieb, má modrú farbu a delí hluk z jednej miestnosti na druhú.
Čítajte Viac
Tipy

Tónovaný vosk

Tri DIY vosky Saponifikovaný vosk Pre 1 liter vosku: • 100 g alebo 1 bochník bieleho alebo žltého včelieho vosku v závislosti od konečného odtieňa • 40 g uhličitanu amónneho • 1 liter vody • Pigmenty Vo veľkej nádobe a na elektrickej doske privádzajte vodu do varu, potom za miešania pridajte strúhaný vosk alebo nakrájajte na malé kúsky: táto operácia premení vosk a umožňuje, aby sa táto mastná látka zmiešala s vodou.
Čítajte Viac
Tipy

Aké materiály by ste si mali zvoliť pre 100% veselý interiér?

Rovnako ako všetci, aj vy chcete, aby bol váš interiér skutočným kokonom, v ktorom prevláda pokoj a dobrý humor. Aké sú farby a materiály na dosiahnutie tohto cieľa? Vyfarbite si interiér hraním na nábytok Ak chcete priniesť farbu svojmu domovu, ale nechcete prejsť boxom „veľkých pracovných miest“, viem, že je celkom možné zmeniť celkový vzhľad. a atmosféru miestnosti jednoduchým zameraním na nábytok, ktorý ju tvorí.
Čítajte Viac
Tipy

KANCELÁRIA NATHALIE A FAABIEN

DUBBOVANIE A ROZDELENIE. Placo®, riešenie pre každú izbu v dome! Zvuková izolácia, tepelná izolácia, odolnosť proti vode alebo ohňu, čistenie vzduchu v interiéroch ... rad Placo® ponúka riešenie pre každú izbu v dome. Doska Placo® Phonic, odporúčaná do spální a obývacích izieb, má modrú farbu a delí hluk z jednej miestnosti na druhú.
Čítajte Viac
Tipy

Vytvorte tabuľku v štýle 80. rokov

Navrhnuté na základe kocky, tu je stôl, ktorý bude hrať podľa vašej nálady bočné stoly, nočný stolík alebo konferenčný stolík. Máte na výber ... Materiál: lať 16 mm hrubá: - 2 štvorce 40 cm strana - 3 obdĺžniky 40 x 10 cm priehľadný plexisklo hrúbky 12 mm: - 1 štvorec strana 40 cm červený plexi hrubý 3 mm hrubý: - 1 štvorec 40 cm strana 1 vrták 12 skrutiek do dreva s plochými hlavami 4 x 40 zlato 1 skrutkovač matná čierna farba 1 kefka na realizáciu Vyhotovenie: 10 'Príprava Vyvŕtajte štvorčeky laty ako je znázornené na diagrame [pdf: 277548].
Čítajte Viac
Tipy

Renovácia a maľovanie fasády

Diagnostika Popri slede dažďa, slnečného žiarenia a mrazu je rozdiel medzi koeficientmi rozťažnosti materiálov pôvodom prasklín, veľkých alebo úzkych, na fasádach budov. Najprv je potrebné vyhodnotiť rozsah problémov a vykonať prvé čistenie - pretože starý náter môže maskovať dôležitejšie degradácie.
Čítajte Viac
Tipy

Pred / Po: Vylepšite terasu rastlinami

Vylepšite svoju terasu bez toho, aby ste prešli renováciou a nákupom veľkých materiálov? Je to možné! Ak rozpočet neumožňuje obnovu podláh alebo stien, je potrebné vedieť, ako sa obrátiť na úspornejšie riešenie, a to integráciu rôznych kríkov a rastlín. Projektant mestskej krajiny Gaston Bintener z agentúry Paris Balcon vedel, ako sa postaviť tejto výzve a dať tejto iskre novú terasu prostredníctvom rastlín, ale aj novú „zelenú“ dynamiku v tomto trochu opotrebovanom priestore.
Čítajte Viac
Tipy

Výukový program: skladacie uteráky v tvare srdca

Oslavujete Valentína? Ak áno, je čas dať malé taniere do veľkých a pekné servítky na taniere! To je dobré, tu je tutoriál, ktorý vás naučí, ako si pomocou uterákov vytvoriť pekné srdce. Bez ohľadu na to, akú farbu použijete alebo veľkosť uteráka, záleží len na tom, aby ste potešili svojho miláčika / miláčika touto peknou pozornosťou ... Takže ste pripravení na skladacie sedenie?
Čítajte Viac
Tipy

Rastlinné paradajky

Paradajka rozjasní záhradnícke záhrady. Symbolizuje dobré počasie a jeho príchod sa zhoduje s vyvrcholením leta. Má rada slnko, dostane sa a začervenáva sa, aby nakoniec vyzerala akoby večer. Jej pokožka je hladká a hebká ako pohladenie lúča jari a jej jemná a chutná vôňa, keď pomaly dozrieva na slnku.
Čítajte Viac
Tipy

Vytvorte detskú prikrývku

Materiál 1 kupón modrej polárnej vlny s rozmermi 100 x 100 cm 1 krieda 1 rotačná fréza alebo 1 pár nožníc 2 m prámik v slivkovej vlnitej vlne Špendlíky 1 šijací stroj Niť zladená s polárnou vlnou farby 20 cm minimálna dĺžka 1 pravítko 1 široký dierovač Výroba 15 'kockového rezu Reznú guľu z fleecovej rezy nakrájajte na 90 x 90 cm pomocou rotačného noža alebo nožníc po nakreslení obrysov kriedou.
Čítajte Viac
Tipy

Zorganizujte si krok v 6 krokoch

Ak ste sa rozhodli neprechádzať pohybujúcou sa spoločnosťou, je stále potrebné poskytnúť vozidlo na prepravu tovaru. Tento krok sa musí vykonať najmenej mesiac pred presunom. Ako postupovať? Ako sa správne rozhodnúť? Tu sú naše tipy. Kde si prenajať vozidlo?
Čítajte Viac
Tipy

Nainštalujte žlaby z PVC

Aký žľab? Profily z PVC (sivé alebo pieskové) sú hospodárne a ľahšie sa inštalujú ako tradičné žľaby zinku, pretože ich stačí prilepiť - alebo ich vložiť do spojených modelov. Môžete sa tiež rozhodnúť, najmä pri renovácii, odkvapových žliabkov z medi alebo zinku, ktoré sa dajú zvárať alebo spájať bez zvárania pomocou spojov.
Čítajte Viac
Tipy

Krištáľovo čistý fotorámik z plexiskla

Materiál: plexisklo: - 1 obdĺžnik 15 x 22 cm v hrúbke 12 mm - 1 obdĺžnik 15 x 22 cm v hrúbke 3 mm 68 cm plastu v páse Glejové lepidlo 1 kefa na nanášanie lepidla Realizácia: 2 'Príprava Najsilnejšiu dosku z plexiskla položte na pracovnú plochu. Položte na ňu vybranú fotografiu a potom ju uzavrite najtenšou doskou z plexiskla.
Čítajte Viac
Tipy

DIY deti: vyrobte si do mojej izby dverný štítok s mojím menom

Tu je nápad na výzdobu, ktorý osloví deti, ktoré začínajú byť trochu staršie a často si chcú personalizovať a označiť svoj vlastný obytný priestor, ktorý je ich spálňou. Cieľom je pobaviť sa s Fimo cestom (alebo inou plastelínou), aby ste vytvorili písmená svojho krstného mena a potom ich zostavili, aby vytvorili peknú dvernú dosku alebo jednoducho girlandu visieť v spálni.
Čítajte Viac
Tipy

Plsť: materiály a rady

V mysliach ľudí je stále často zamieňaná s plsťou vyrobenou zo syntetických vlákien, ktorá na rozdiel od neho odoláva treniu a zle používa. Plsť nepatrí do kategórie tkaných textílií, pretože sa získava zo spletených vlákien zvlákňovanej vlny.
Čítajte Viac
Tipy

5 nápadov, ako sa odvážiť na dúhovku

Aj keď sa verilo, že je exkluzívne pre módu, v našich interiéroch sa zmocňuje dúhovka. Priamo z karikatúry alebo futuristického vesmíru vytvára skutočné hry svetla a oslobodzuje sa od dekoratívnych kódov. Pod vplyvom holografického trendu sa tak nábytok a ozdobné doplnky zdobia dúhovými farbami.
Čítajte Viac
Tipy

Fľaša a matné sklo

Materiál na pauzovací papier 1 hárok adhezívneho papiera 1 nôž 1 malá prírodná špongia Matný lak 1 nástrek bielej farby 1 malá fľaša octu so skrutkovacím uzáverom 1 malé poháre Realizácia 25 'Rozmnožovanie vzoru Rozmnožovanie vzoru [pdf: 277630] pomocou pauzovacieho papiera a preneste ho do lesklej časti lepiaceho papiera.
Čítajte Viac
Tipy

Plsťové termosky

Materiál na pauzovací papier Nožnice Špendlíky Šedá alebo biela plsť 1 kadernícka krieda Červená alebo modrá vyšívacia bavlnená niť 1 ihla 1 fľaša vína Bordeaux v priesvitnom pohári Realizácia 5 'Rozmnožovanie vzorov Reprodukujte pomocou vystopovacieho papiera vzor [pdf: 277612] a vystrihnite tvary.
Čítajte Viac