Kategórie Tipy

4 tipy babičky pre šatník, ktorý dobre vonia
Tipy

4 tipy babičky pre šatník, ktorý dobre vonia

Krieda na odstránenie nepríjemných zápachov z vášho šatníka Pozor, nejde o to nakresliť kriedou na oblečenie tak, aby dobre vonia! Krieda má skutočne absorpčné vlastnosti, ktoré eliminujú nepríjemný zápach a vlhkosť vo vašom šatníku. Niektoré z nich vložte do malej gázovej tašky.

Čítajte Viac

Tipy

4 veci vedieť o očarujúce dekor

Len uvedením jeho názvu sme zvádzaní. Je potrebné povedať, že očarujúci dekor je ukľudňujúci a útulný. Čo je očarujúca dekorácia? Aké štýly interiéru si vieme predstaviť? Aké farby a materiály majú byť preferované? Naše dešifrovanie vám povie všetko o očarujúcej dekorácii!
Čítajte Viac
Tipy

Výukový program: malý drevený nábytok a medené rúrky

Ak vodovodné potrubie niekedy rýmuje s malými alebo veľkými problémami, môže prekvapivo prevziať pri dekorácii úplne inú úlohu. Medené rúrky majú najmä rafinovanú farbu a priemyselný aspekt, ktorý úplne zodpovedá súčasným trendom. Dnes sa naučíme, ako vytvoriť malý kúsok nábytku s drevenými a medenými rúrkami.
Čítajte Viac
Tipy

Indická váza

Výbava - 1 fľaša vína alebo priesvitná pomarančová šťava - 1 odrezávač fliaš - Nautický brúsny papier - 1 značkovač - Pauzovací papier - 1 handrička - 1 skúmavka strieborných reliéfnych krúžkov 15 '' Rezanie fľaše fľašu a umyte ju. Ponechajte spodnú časť a rez rozkrojte brúsnym námorným materiálom.
Čítajte Viac
Tipy

5 babičiek tipy na čistenie toalety

Sú to králi toho, čo niektorí nazývajú „čistá špina“: naše toalety. Čokoľvek urobíte, spodná časť misky sa zmení na mierku a rýchlo zhnedne. Niekedy sa zdá nemožné zbaviť sa ho, okrem použitia lakťového tuku na celé hodiny bez dosiahnutia dokonalého výsledku.
Čítajte Viac
Tipy

JEDNOTLIVÁ IZBA V PRÍRODE

DUBBOVANIE A ROZDELENIE. Placo®, riešenie pre každú izbu v dome! Zvuková izolácia, tepelná izolácia, odolnosť proti vode alebo ohňu, čistenie vzduchu v interiéroch ... rad Placo® ponúka riešenie pre každú izbu v dome. Doska Placo® Phonic, odporúčaná do spální a obývacích izieb, má modrú farbu a delí hluk z jednej miestnosti na druhú.
Čítajte Viac
Tipy

Profesionálne varenie s radom KITCHENminis® od WMF

Pozor novinka! WMF, špecialista na kuchynské spotrebiče pre profesionálov, uvádza na trh prvý rad určený pre jednotlivcov. Príležitosť konečne mať všetky prostriedky na varenie ako profesionál! Špecifickosť tohto riadku? Špičkové zariadenia so zníženou veľkosťou, pre maximálnu účinnosť a minimálny priestor vo vašich skriniach.
Čítajte Viac
Tipy

Svetelné pelety žiaroviek

Materiál: 1 jatočné tienidlo tienidla so štvorcovou základňou a excentrickým krúžkom (tu základňa meria 18 cm na boku, 20 cm na výšku tyče a 3 cm na výšku chodidla). Priľnavý polyfán 1 kotúč z veľmi tenkej plastovej fólie nie -adhezívne (použité na zakrytie kníh) Iridescentné flitre 1 pravítko 1 orezávač 1 pár nožníc Extra silná obojstranná lepiaca páska Lepiaca páska na bielom plátne so šírkou 15 mm Realizácia: 5 'rezanie Vystrihnite obdĺžnik s rozmermi 75 x 20 cm polyphane.
Čítajte Viac
Tipy

Ranger? Áno, ale bavte sa!

Úložný priestor? Áno, ale pre zábavu! Ak je detská izba obľúbeným ihriskom pre batoľatá, môže sa stať aj nočnou morou pre rodičov. Vykonávame inventarizáciu riešení šetriacich priestor, aby sa práca v úložisku stala hračkou! Hravé a farebné úložné priestory Majte najmenší záujem o ukladanie Lego a skladačiek?
Čítajte Viac
Tipy

Vzorkovník nástenné dekorácie

Aký obraz? Na dekoráciu šablón možno použiť rôzne farby, od bežných akrylových farieb na steny až po dekoratívne farby - tiež akrylové - ktoré sú k dispozícii v malých kvetináčoch, na policiach a v obchodoch špecializovaných na hobby a remeslá.
Čítajte Viac
Tipy

Pripravte steny

Pred nanášaním náterov, ako sú farby alebo tapety, je potrebné vyplniť medzery a praskliny a dobre pripraviť povrch steny. Správny produkt Zo širokej škály výplňových a vyhladzovacích náterov sa musí zvoliť ten najvhodnejší. Budete mať na výber medzi hotovými výrobkami vo forme pasty a práškovými farbami, ktoré sa musia miešať vo vode, hospodárnejšie.
Čítajte Viac
Tipy

Pár: naše tipy na skladovanie, aby si každý mohol nájsť svoje veci!

Usadenie sa so svojím blízkym je úžasné nové dobrodružstvo! Veľmi krásne, ale ideálne nie je pokaziť ho otázkami poriadku ... alebo neporiadku! Ak chcete spolu začať dobrý život, je lepšie usporiadať ho tak, aby sa všetci cítili v pohode a mohli si nájsť cestu okolo. Tu sú naše tipy na ukladanie, aby vám každý mohol ľahko nájsť svoje veci, aby sme vám pomohli.
Čítajte Viac
Tipy

Nová kolekcia riadu Alegre od Marcela Wandersa

Na jar roku 2016 sa špecialista na špičkové a funkčné ručne vyrábané krištáľové a porcelánové Vista Alegre spojí s ikonou holandského dizajnu Marcel Wanders, aby vytvoril veľmi prirodzenú kolekciu Blue Ming. Kompletná sada elegantných, rafinovaných kúskov vhodných pre všetky použitia, ktorá preberá kódy tradičnej holandskej modrej holandskej značky Delft a zároveň prináša dotyk modernosti.
Čítajte Viac
Tipy

Prijmite dekorácie prírody

Príroda nikdy nebola taká moderná v dizajne interiéru. Na dekoratívnej planéte nie je nič nové: krajina alebo štýl krajiny, z ktorého pochádza, nikdy nezmizla. Prírodná výzdoba sa dnes viac ako kedykoľvek predtým zmestí do každého interiéru a doplní všetky štýly! Prírodná dekorácia, spojenec všetkých štýlov Prírodný dekoračný trend je rovnako vhodný pre staré ako súčasné interiéry, v meste alebo na vidieku, pretože tento trend sa týka skôr životného štýlu než dekoratívneho štýlu.
Čítajte Viac
Tipy

3 lôžkové nápady pre hravú detskú izbu

Ak je miestnosť pre dospelých miestom odpočinku, pre dieťa je to miestnosť na hry a objavovanie ... kde môže náhodou spať. Objavte náš výber hravých postelí špeciálne navrhnutých na uspokojenie jeho túžby po snoch a dobrodružstve. Deti by sa mali hrať! Drevená posteľ WOODY WOOD pre mini-dobrodruhovia Posteľ s drevenou borovicou WOODY WOOD Pine Cabin, vďaka svojej posadenej posteli, jej streche a otvorom pre otvory, nikdy neprestane vyživovať svoju fantáziu ... Akonáhle Junior stúpa po rebríku svojej postele že má voľný čas na vyvýšenie svojho dobrodružného pruhu.
Čítajte Viac
Tipy

Top 5 neobvyklých biotopov

Žiť s pocitom slobody, spolunažívať s prírodou, žiť v mimoriadnom prostredí, urobiť z vášho každodenného života kočovné dobrodružstvo, uspokojiť sa s náležitosťami a povedať, že prestane spotrebovať ... To je to, čo tieto najtypickejšie ubytovanie! Objavte našich 5 najneobvyklejších biotopov!
Čítajte Viac
Tipy

Pripojenie práčky

Obtokový obtok ... Toto je metóda, ktorá ponúka zvárané spoje so zárukou tesnosti. Implementácia je však trochu zložitejšia, pretože vyžaduje zásah do existujúcej inštalácie. Pri montážnych prácach je samozrejme lepšie vytvoriť vetvu tvaru T pomocou špeciálneho príslušenstva (T).
Čítajte Viac
Tipy

Sledovanie papierových ozdôb: praktický zápisník

Dokonca aj obyčajný pauzovací papier má variácie. Môže sa teda vyskytovať v listoch, vo forme rukávov, ale tiež v kotúčoch, viac alebo menej širokých a viac alebo menej dlhých. Gramáž môže byť ľahká pre tenký papier alebo ťažšia pre hrubší papier. Papier na sledovanie mriežky alebo milimeter umožňuje presnú prácu, ale dá sa použiť aj na vytvorenie „technického“ aspektu výtvoru.
Čítajte Viac
Tipy

5 domácich majstrov pre domáci vianočný stôl!

Je možné mať pekný vianočný stôl bez straty rozpočtu! Ako? Samozrejme myslíme na domácich majstrov! Okrem toho si môžete tabuľku prispôsobiť tak, aby bola jedinečná. Chýbajúce nápady? Aby ste sa nenudili, keď prídu sviatky, tu je 5DIY pre domáci vianočný stôl.
Čítajte Viac
Tipy

5 tipov na útulnejší interiér v zime

V zime je chladno, dni sa skracujú a počasie je vlastné. V tejto niekedy ťažkej sezóne potrebujeme pohodlie. Je čas trochu prehodnotiť náš interiér. Dnes sme sa preto rozhodli poskytnúť vám 5 tipov na spríjemnenie interiéru v zime!
Čítajte Viac
Tipy

Je to trendy: štruktúrované sklo!

V roku 2019 sa rozlúčte s hladkým sklom a uvoľnite štruktúrované sklo. Toto prepracovanejšie sklo pozýva vzory všetkého druhu, aby sklo poskytlo úľavu. Dierované, rebrované alebo vystužené sklo poskytuje hrdosť miesta pre pruhy, grafické tvary a dlaždice. Hovoríme vám viac o tomto trende, ktorý v najbližších mesiacoch napadne nábytok, drobné ozdobné predmety a riady ... Tento trend je úplne v úľave!
Čítajte Viac