Kategórie Užitočný


Užitočný

Tipy pre mamičky, ako ušetriť čas každý deň

Ušetrite čas, buďte zen ... Toto sú túžby, ktoré zdieľajú všetky matky. Môže to byť dokonca najlepší darček na Deň matiek, však? Neexistuje žiadny magický recept - radšej vám oznamujeme farbu ihneď - ale organizovaným matkám chýbajú tipy na každý deň, ktoré by optimalizovali ich čas, vedený túžbou spojiť niekoľko čiapok bez toho, aby ich premáhala únava alebo stres.
Čítajte Viac
Užitočný

Ozdoby na porcelán: Kockované vaječné šálky

Materiál: 3 šálky na vajcia (ø 5 cm) Alkohol pri teplote 90 ° C Termosetová plsť 1 ceruzka na tuk Bavlnená tampón Jemná kefa Farby: Šarlátová červená (06), Agathe (04), Marseille žltá (02), Amazonitová (29), Ming Blue ( 17), Citrínová žltá (01) Realizácia: 9 'Očistite tri šálky vajec pomocou 90 ° alkoholu. Tukovou ceruzkou natiahnite šachovnicu na tri kusy: osemnásť štvorcov pre vrch a dvanásť štvorcov na spodnej časti chodidla každého šálky na vajce.
Čítajte Viac
Užitočný

Mozaika

Uvedomte si, že v obchodoch s potrebami pre voľný čas je k dispozícii určitá podporná sieť, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby sa kusy, ktoré tvoria vašu mozaiku, príliš nezmáčali do podpery. Nie je to ľahké implementovať, je špeciálne určené pre mozaiky pozostávajúce z mnohých malých kúskov.
Čítajte Viac
Užitočný

Starostlivosť o pôdu

Niekoľko malých bežných opráv je na dosah každého ... Stále musíte poznať postup, ktorý musíte dodržať. Tu je niekoľko tipov na vyriešenie všetkých vašich malých problémov s pôdou. Keď sa drevo pohlo • Squeaky parketové dosky: nepríjemné, ale ľahko rozpoznateľné. Drevo sa mu príliš nepáči horúca a suchá atmosféra.
Čítajte Viac
Užitočný

Glacis

Ideálna na získanie krásnych patin, glazúra je farebná alebo neutrálna vrstva, ktorá prepúšťa farbu pozadia. Nanáša sa na maľované steny. Ak musí byť držiak čistý, bez trhlín alebo veľkých otvorov, nemusí byť plochý, pretože chyby steny sú neoddeliteľnou súčasťou dekorácie.
Čítajte Viac
Užitočný

Pripravte si jeho žihľavový hnoj alebo hlbinný hnoj

Žihľava ... Aký paradox, pretože za týmto menom s niekedy bolestivými spomienkami skrýva jednu z najužitočnejších rastlín v záhrade. V skutočnosti korenistá žihľava obsahuje vzácne minerály, vitamíny a dusík, všetky zložky, ktoré podporujú rast rastlín. V niektorých regiónoch s „krátkou sezónou“, najmä horskou, je zaujímavé zrýchliť rast rastlín, pričom hrozí, že sa pred dozretím plodov nezačne chladná sezóna.
Čítajte Viac
Užitočný

Maminin rozhovor: Mini Reyve

Deň matiek sa rýchlo blíži ... Pri tejto príležitosti sme šli navštíviť bloggerov, ktorí nám hovoria o svojich deťoch, ozdobe a domácich majstrov ... Začneme od Evy! Eve, radi ju nájdeme na svojom blogu: Mini Reyve. Eva je výbuch farieb, nápadov, dobrého humoru, retro dekorácie a ostrých vzhľadov s dobrým vkusom.
Čítajte Viac
Užitočný

Pred / Po: Letný veľtrh na strechách Paríža

Vďaka strešnej terase v Paríži budete mať nádherný výhľad na mesto. Ochrana osobných údajov tu však nie je vždy! Stačí však niekoľko tipov doplnených o dobre vybrané rastliny, aby sa vytvoril teplý priestor bez dohľadu. Krajinár Gaston Bintener odpovedal na výzvu parížskeho páru, aby zrekonštruoval svoju strešnú terasu dlho opustenú.
Čítajte Viac
Užitočný

Elegantné a lacné: kde kúpiť umelecké diela pre vaše steny?

Nič nie je smutnejšie ako steny bez dekorácie! Obrazy, pekne zarámované plagáty, závesy a fotografie zdobia interiér, potvrdzujú jeho štýl, a preto sú nevyhnutné pre úspešnú dekoráciu. Majú však tendenciu mať príliš vysoké, dokonca odrádzajúce ceny. Aby ste už nemuseli robiť ústupky vo svojej výzdobe interiéru, vybrali sme pre vás štyri umelé butiky.
Čítajte Viac
Užitočný

Zorganizujte si krok v 6 krokoch

A ste tu! Zajtra budete spať vo svojom novom bydlisku. Aby všetko šlo čo najlepšie, musíme sa opäť zorganizovať, pripraviť a dokonca predvídať. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa mohli pripraviť na svoj pohyb. Vykonajte praktické kontroly V predvečer pohybu musíte bezpodmienečne vykonať posledné kontroly.
Čítajte Viac
Užitočný

Keď sa palety premenia na značkové stoličky

Dať nový život starým dreveným paletám, ktoré sa používajú na prepravu tovaru a ich transformáciu na dizajnérske, ozdobné a funkčné sedadlá, je výzvou, ktorú bravúrne prijali štyria kórejskí dizajnéri v spoločnosti Craft Combine. Športové grafické vzory a pekné odtiene nás doslova prevrhávajú.
Čítajte Viac
Užitočný

Zorganizujte si krok v 6 krokoch

Prvá etapa presunu sa uskutoční ešte pred D-om, tri mesiace pred presnosťou. Čím viac však tento pohyb očakávate, tým menej je neočakávané. Tri mesiace od veľkého dňa musíte vypracovať rozvrh, a preto už premýšľajte o priebehu akcie. Vysvetlenie. 1-Požiadajte o oznámenie Ak si prenajímate, je čas požiadať o oznámenie o odchode.
Čítajte Viac
Užitočný

Ryté timpani

Materiály 1 malé sklo 1 list čierneho papiera 1 kus látky 1 rytec na ručné sklo Tvorba 12 'Vytvorenie vzoru Po fotokópii prezentovaného modelu typografie [pdf: 277622] vytvorte svoje krstné meno opätovným vystrihnutím každého písmena a nalepením na hárok čierneho papiera.
Čítajte Viac
Užitočný

Ktorú pôdu pre ktorú rastlinu?

Slonie uši, kaktusy, sukulenty, monštrum alebo jednoduché pelargónie? Ak ste už trávili čas výberom rastliny, môžete tiež ponúknuť tú správnu pôdu, aby ste ju videli. Interiér alebo exteriér, záhrada, balkón alebo obývačka, povieme vám všetko o správnej pôde pre správne rastliny!
Čítajte Viac
Užitočný

Vedieť, ako rezať dlaždice

Hlavným problémom, ktorý sa vyskytol pri ukladaní dlaždíc na podlahu ako na stenu, sú samozrejme rezy. Veľa konzistencie závisí od konečného vzhľadu povlaku. Zakrivené rezy Zvyčajne sú najťažšie, ale sú relatívne zriedkavé. Dlaždice však budete musieť rezať podľa zakriveného profilu okolo sanitárnych zariadení, v kúpeľni, okolo umývadla na pracovnej doske kuchyne av prípade potreby aj okolo určitých prvkov architektúra ako klenuté oblúky zátok.
Čítajte Viac
Užitočný

Inštalácia tapety s vlysom

Čistota ako prvá Aby ste správne nainštalovali tapetu, pracujte s čistými a vhodnými nástrojmi a vyhnite sa čo najväčšiemu počtu škvŕn lepidla - alebo ich ihneď utrite navlhčenou utierkou. Umývajte si ruky tak často, ako je to potrebné, aby ste nezanechali stopy na papieri alebo farbách, ktoré sa potom vždy ťažko vymažú.
Čítajte Viac
Užitočný

Vytvorte jednofarebné žiarovky

Výbava 1 malá píla na bajonetové žiarovky 1 malý skrutkovač Solvent Niklový strieborný drôt 14/10 1 rezacie kliešte 5 'realizácia Pílenie Pomocou malej pílky odrežte žiarovku na úrovni háčika uprostred bajonet a odrezanú časť vytiahnite. 10 'Vyprázdnenie Sklenenú trubicu, ktorá vyčnieva z bajonetu, jemne zlomte, vložte malý skrutkovač do krku a mierne ho nakloňte, aby sa sklenená trubica rozbila v strede.
Čítajte Viac
Užitočný

5 tipov na jednoduché čistenie radiátorov

Len čo teplomer spadne, zapnete kúrenie a najmete vynálezcu radiátora ... bez premýšľania o kolóniách baktérií, ktoré prekvitajú v týchto nových horúcich miestach. Horšie alebo nie oveľa lepšie, hromadenie prachu znižuje teplo emitované zariadením, ktoré sa viac zahrieva a viac spotrebúva.
Čítajte Viac